Milletvekili Özçelik ve Uğur; Gazi Atatürk Stadı akşamlarıda kullanılabilecek

AK Parti Burdur Milletvekilleri Bayram Özçelik ve Yasin Uğur Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Toto Teşkilat Başkanlığı tarafından Burdur iline yapılacak olan yatırımlar ile ilgili  ortak basın açıklaması yayınladı;

“AYDINLATMA SİSTEMİ İLE STADYUM AKŞAMLARIDA KULLANILABİLECEK” 

Burdur Merkez Gazi Atatürk Stadı bir eksikliği olan aydınlatma sisteminin Spor Toto Teşkilat Başkanlığımız ile yapmış olduğumuz görüşmeler sonrasında Gazi Atatürk Stadı saha aydınlatması için 451.501,99 ₺ ödenek ayrıldı. Stadın aydınlatmasının yapılması ile akşam müsabakaları da oynatılabilecek ve futbol antremanları da yapılabilecek. Burdur’umuza hayırlı olsun.

“SENTETİK ÇİMLİ FUTBOL SAHASI VE 500 SEYİRCİLİ TRİBÜN YAPIMI GERÇEKLEŞECEK” 

Karamanlı İlçemizdeki sahanın istinat duvarı yapımı sonrası bozulan çim saha yerine  fifa standartlarına uygun sentetik çimli futbol sahası yapımı, 500 seyirci kapasiteli portatif çelik tribün ve ikili Soyunma odası yapımı için Spor Toto Teşkilat Başkanlığımız tarafından 2.549.027,56 ₺ ödenek ayrıldı. Bu yatırımla Karamanlı ilçemize yeni kullanışlı bir saha kazandırmış olacağız.

“YENİ YATIRIMLAR İÇİN ÇALIŞMALARIMIZI SÜRDÜRÜYORUZ”

Burdur’a yeni yatırımlar kazandırılması için çalışmalara devam ediyoruz. Burdur’umuza ve İlçelerimize yeni yatırımlar kazandırmak için çalışmalarımıza devam ediyoruz. İlimizde devam eden yatırımlarında hızla tamamlanması için gerekli görüşmelerimizi gerçekleştiriyoruz. Burdur’umuz Hükümetimizden hak ettiği yatırımları almaya devam edecek.

Ögeyi Oylayın
(0 oy)

Yorum yapın

No Internet Connection