İzmir Burdurlular Derneği’nden tanışma kahvaltısı

İzmir Burdurlular Derneği, eğitime destek projesi kapsamında Burdurlu öğrencilerle Final Eğitim Kurumları Bornova Fen Lisesi Koleji’nde tanışma kahvaltısında bir araya geldi.

Kahvaltıya Burdurlu eğitimciler, mühendisler, doktorlar, avukatlar, hemşireler, mali müşavirler ve Burdurlu öğrenciler katıldı. 

Dernek  Başkanı Refik Kaya kahvaltıda yaptığı konuşmada;

“Geleceğimizin gençlerini  6 yıldır yaptığımız eğitime destek projemizde onları İzmir’de yalnız bırakmamak ve her dertlerine ortak olabilmek, sıkıntılarını giderebilmek, ihtiyaç sahiplerine destek vermek , moral ve motivasyonlarını güçlü tutmaları amaçlı bu kahvaltıda buluştuk ve fikir alışverişi yaptık.

Kahvaltıya destek veren kapılarını bizler için açan Final Eğitim Kurumları Ege Bölge müdürü hemşehrimiz Osman Oğuz bey’e katkıları ziyadesiyle memnun etti. Her zaman yanımızda ve desteklerini hiç eksik etmediği için teşekkürü borç biliriz. Ayrıca Burdurlu hemşehrilerime, yönetim kuruluma ve  öğrencilere katılımlarından dolayı teşekkür ederim. Geleceğimiz olan öğrencilere de başarılar dileriz.”dedi.

Ögeyi Oylayın
(0 oy)

Yorum yapın

No Internet Connection