İlk günkü aşkla omuz omuza

AK Parti Genel Merkezi’nin öncülüğünde 81 İlde mevcut görevde olan ve önceki dönemlerde görev yapmış il başkanlarının çağırılmasıyla, kuruluştan günümüze İl Başkanları istişare ve değerlendirme toplantısı’nın Ankara genel merkezde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile gerçekleştirilmesine ilişkin açıklama yapıldı;

AK Parti İl Başkanı Volkan Mengi tarafından Genel Merkez adına görev yapmış İl Başkanları davet edilerek toplantıya katılımı organize edilmiştir. Bu zamana kadar görev yapmış İl Başkanlarımız ve İl Başkanımız Volkan Mengi omuz omuza vererek AK Partimizin ve Cumhurbaşkanımızın yanında olduğunu göstermiştirler.

Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan;

“AK Parti ‘linin eskisi yenisi olmaz. AK Partili olmak demek sadece bir partinin rozetini taşımaktan ibaret değildir. Bizim davamız kıyamete kadar ayakta kalacaktır. AK Parti bu davanın temsilcisi olmayı hak ettiği sürece varlığını ve hizmetini sürdürecektir. Bu kutlu yolculukta yoldan çıkanlar, kerameti kendinde görenler olmuştur, olacaktır. Bu ilk insandan bu yana var olan bir gerçektir. Bu nasip meselesidir. Dava adamı sıfatını sonuna kadar taşımak herkese nasip olmaz. Biz kendimizin hangi istikamette yürüdüğüne bakacağız. Partimize emek vermiş, şehirlerinde bu davanın yükünü omuzlamış, fedakarlık yapmış, bedel ödemiş kardeşlerimle bir kez daha buluşmanın bahtiyarlığı içindeyim. Sizler gibi arkadaşlarla gönül ve mücadele arkadaşlarıyla birlikte olmayı nasip ettiği için rabbime hamd olsun.” Diyerek 81 ilde görev yapmış il başkanlarımıza seslendi ve birçok konuya da değinerek teşekkür etti.

AK Parti İl Başkanlığı olarak göstermiş oldukları destek ve hassasiyetten ötürü başta Kurucu İl Başkanımız Bayram Özçelik, görev alan İl Başkanlarımız İbrahim Ekici, Osman Karakaya, Ömer Bütüner ve Süleyman Faki’ye teşekkür ederiz.

Ögeyi Oylayın
(0 oy)

Yorum yapın

No Internet Connection