CHP Merkez İlçe Başkanı Oğuzkan; Yeniden aday

CHP Merkez İlçe Başkanı Sıdıka Gül Oğuzkan ve yönetim kurulu üyeleri gazetemizi ziyaret etti. Kongreler öncesi gazetemize ziyarette bulunan CHP Merkez İlçe Başkanı Sıdıka Oğuzkan, yaptığı açıklamada, yeniden Merkez İlçe Başkanlığı’na aday olduğunu ifade etti.

 CHP Genel Merkezi’nin kogre sürecini açıklamasının ardından, Merkez İlçe Başkan Adayı Sıdıka Gül Oğuzkan sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamalarda yeniden aday olduğunu duyurmuştu.

Cumhuriyet Halk Partisi Merkez İlçe Başkanlığına yeniden aday olmasının ardından gazetemizi ziyaret eden CHP Merkez İlçe Başkanı Oğuzkan, adaylığıyla ilgili yaptığı açıklamada;

“Geçtiğimiz günlerde partimizin genel merkezi tarafından kongre takvimi belli oldu. Ben de merkez ilçe başkanlığı için yeniden aday oldum. Bu kapsamda sivil toplum örgütlerini ve işyerlerini ziyaret ediyoruz. Gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerde görev sürecimizi boyunca yaptığımız çalışmalar ve etkinlikler hakkında bilgilendirmeler yapıyoruz. Tekrar seçilmemiz halinde yapacak olduğumuz çalışmalar ve projeler hakkında vatandaşlarımıza ve üyelerimize açıklamalarda bulunuyoruz. Çıkmış olduğumuz bu yolda tüm aday arkadaşlarıma başarılar diler, Burdur Gazetesi’ne gösterdiği nezaketten ötürü teşekkür ederim.”dedi.

Ögeyi Oylayın
(0 oy)

Yorum yapın

No Internet Connection