Ak Parti’den Mehmetçik için pişi ikramı

Barış Pınarı Harekatı’na katılan Mehmetçikler için AK Parti Burdur Merkez İlçe Başkanlığı’nca Cuma namazı sonrasında pişi dağıtıldı.

 

Pazar Camii'ndeki pişi dağıtım programına, Vali Hasan Şıldak, AK Parti İl Başkanı Volkan Mengi, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Hüseyin Okan, İl Genel Meclisi Başkanı Murat Akbıyık ile vatandaşlar katıldı. AK Parti Merkez İlçe Başkanı Hüseyin Okan Barış Pınarı Harekatı için ikram edilen pişi etkinliğine ilişkin yaptığı açıklamada;

"Ak Parti Merkez İlçe Başkanlığı olarak Türkiye Cumhuriyeti Devleti’mizin ve ordumuzun, Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın başkomutanlığında başlatmış olduğumuz Barış Pınarı Harekatı’na destek olmak için bugün Cuma namazı sonrası vatandaşlarımıza pişi dağıtımı yaptık. İnşallah ordumuz Suriye sınırındaki terör koridorunu temizleyerek muzaffer olacaktır" dedi.

AK Parti İl Başkanı Volkan Mengi de açıklamasında;

“Ankara'da yapılan AK Parti İl Başkanları toplantısında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın bütün dünyaya mesaj verdi. Devletimiz, hükümetimiz terör koridorunu kaldırma, sınırlarımızı koruma amaçlı bir operasyona girişti. İnşallah ordumuz muzaffer olur. Duamız onun için. Bugün cuma namazında da hep beraber ordumuz için dua ettik. Rabbimizden duamız, ordumuzun muzaffer olması ve ülkemizin sınırlarının korunması. Hiçbir şekilde Suriye topraklarını işgal etme durumu söz konusu değildir. Amaç, tamamen Suriye'deki mültecileri korumak, terörden arındırmak ve tekrar sınırlarımıza geri dönmektir. İnşallah ordumuz galip gelecek ve terör örgütü unsurlarından sınırımız tamamen arındırılacaktır" dedi.

Hatice Dursun

Ögeyi Oylayın
(0 oy)

Yorum yapın

No Internet Connection