Kızılay’dan gönül sofrası

Türk Kızılayı Burdur Şubesi Cumhuriyet Meydanı’nda vatandaşlara kavurma ve ayran ikramında bulundu. Genç Kızılay Burdur Şubesi ekiplerince sosyal sorumluluk projeleri hakkında bilgilendirmeler yapılan standdı, 2 binden fazla kişi ziyaret etti. 

Cumhuriyet Meydanı’nda yapılan etkinlik ve Türk Kızılay Şubesi’nin düzenlediği etkinlikler hakkında açıklamada bulunan Türk Kızılayı Burdur Şubesi Başkanı Şahali Kaya;

“Sadece kötü günde ya da afet anında değil, iyi günlerde de vatandaşlarımızın yanındayız. Bugün burada il yönetim kurulumuz, Genç Kızılay Burdur Başkanı Çağrı Yazgan ile Genç Kızılay Burdur Şube ekiplerimiz adeta bir festival havasında kurmumuzun faaliyetlerini tanıtıyor ve her yaştan, her kesimden vatandaşlarımızı Türk Kızılay çatısı altına davet ediyorlar. Güzel havanında etkisi ile vatandaşlarımız bizi Cumhuriyet Meydanı’nda yalnız bırakmadılar. Burdur halkını bir nebze olsun mutlu edebildiysek ne mutlu bizlere diyor, baştacımız Burdurlu hayırseverlere, emeği geçen her üyemize ayrıca Burdur Belediyesi’ne sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.”dedi.

Etkinlik hakkında fikri sorulan vatandaşlar da “Türk Kızılayı Burdur Şubesi’nin sosyal etkinlikleri sayesinde Türk Kızılayı’nı daha yakından tanımış oluyoruz ve daha fazla sahiplenmek istiyoruz” sözleriyle memnuniyetlerini dile getirdiler.

Ögeyi Oylayın
(0 oy)

Yorum yapın

No Internet Connection