TESK Başkanı Palandöken Burdur’da

TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken ilimizi ziyaret etti.

Ülkemizin önde gelen sivil toplum kuruluşu olan Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu Genel Başkanı Bendevi Palandöken Esnaf Odaları Birliği Başkanı Metin Sipahi'ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Burdur girişinde S.S. 6. Bölge ESKKK Birlik Başkanı Ahmet Tural ve Oda Başkanları Tarafından karşılanan Palandöken, Birlik binasına geçti. Oda hakkında kısa bir brifing veren Başkan Sipahi oğlu hem Burdur'u, hem de odayı anlattı.
Esnaf Odaları Birliği ziyareti sonrası birlik ve oda başkanları ile birlikte Burdur sokaklarına inen TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken, hem esnafla hem de vatandaşlarla selamlaştı.
Birçok esnafı ziyaret eden TESK Genel Başkanı Palandöken esnafların istek ve taleplerini dinledi. Konfederasyon olarak esnaflarla yapılan girişimler ve faaliyetler esnaflara ve vatandaşlara anlatıldı.
TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken ziyaret sırasında, esnafların çağın getirdiği yeniliklere de açık olması gerektiğini vurgulayarak, dijitalleşmenin artık hayatımızın içine girdiğini söyledi. Artık insanların internet üzerinden alışveriş yaptığını ve ayaklarına kadar kargolar aracılığı ile hizmet aldıklarını ifade etti. Genel Başkan Palandöken esnafların da bu değişime ayak uydurması ve çağın getirdiği yenilikleri yok olmamak için iyi takip etmesi gerektiğini belirtti.

Ögeyi Oylayın
(0 oy)

Yorum yapın

No Internet Connection