Başkan Ercengiz’den AssisTT‘ye çağrı

Kuruluşundan bu yana, yıllardır MAKÜ  tarafından şehir yerleşkesinde kendilerine tahsis edilen binada faaliyet gösteren AssisTT Çağrı Merkezi, Denizli-Bozkurt Depremi’nde binanın hasar görmesi ve kendilerine başka bina tahsis edilmediği gerekçesiyle, firma AssisTT Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri Burdur Birimi’ni kapatma kararı aldı.

 

İlimizde 250 kişiyle hizmet veren AssisTT Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri, firma’nın yer tahsis edememesi nedeniyle kapatılacağını öğrenen Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz’in, firma yetkililerine yer tahsisi konusunda sosyal medya üzerinden çağrıda bulunduğu açıklandı; 

Başkan Ercengiz, AssisTT Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri’nin Burdur Birimi’nin kapatılacağını büyük bir üzüntüyle öğrendiğini ifade ederek, “Çok değerli AssisTT Çağrı Merkezi çalışanı arkadaşlarım.  Geçtiğimiz günlerde, sizlerin işsiz kalacağına dair bir haberi okudum, çok üzüldüm. Bunun böyle olmaması için, bizler de Burdur Belediyesi olarak elimizi taşın altına koymaya hazırız. Eğer sorun sadece yer sıkıntısı ise, yetkililerle görüşerek bu sorunu birlikte giderebiliriz. Burdur Belediyesi’ne ait bir yerde, sizlerin yeniden işinizi yapabilmesi için biz üzerimize düşen vazifeyi en kısa zamanda yapmaya da hazırız.” Dedi.

 

Ögeyi Oylayın
(0 oy)

Yorum yapın

No Internet Connection