Burdur Belediyesi 2. Yağlı Pehlivan Güreşleri Ağası; Gökhan Varol

Bu yıl ikincisi düzenlenen Burdur Belediyesi 2. Yağlı Pehlivan Güreşleri’nin Güreş Ağalığını Gökhan Varol kazandı. Gökhan Varol, açık artırmada rakam 130 Bin TL’ye çıkararak 2020 yılı güreş ağası oldu.

Geçen yıl 100 bin tl ile Burdur 1. Yağlıpehlivan Güreşlerinin ağası olan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Yusuf Keyik, Mehmet Güngör ve İşadamı Gökhan Varol Burdur Belediye Yağlı Pehlivan Güreşlerinin ağalık ihalesine katıldılar.

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’in 100 bin tl ile açılışını yaptığı ağalık yarışını İşadamı Gökhan Varol aldı. İşadamı Gökhan Varol, bu yıl ikincisi düzenlenen yağlı pehlivan güreşlerinin bundan sonra daha çoşkulu, daha uzun süreli geçmesi temennisinde bulundu. 

 Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz güreş ağalığını alan Gökhan Varol’a teşekkür konuşmasında;

“Öncelikle geçtiğimiz yıl güreş ağası olarak bize destek veren Belediyemizin ikincisini düzenleyebilmesi için verdiği katkıdan ötürü Ticaret ve Sanayi Odası Başkanımız Yusuf Keyik’e teşekkür ediyorum. Onun katkılarıyla geçen yıldan bu yıla getirdik. Bu yılda o bayrağı sevgili kardeşimiz iş adamı Gökhan Bey aldı. İnşallah nicelerini hep birlikte yapacağız.”dedi. 

Ögeyi Oylayın
(0 oy)

Yorum yapın

No Internet Connection