AGF daha etkin hale getirilecek

Akdeniz Gazeteciler Federasyonu aylık olağan yönetim kurulu toplantısı, AGF Genel Başkanı Mevlüt Yeni başkanlığında Burdur Gazeteciler Cemiyeti’nin ev sahipliğinde ilimizde yapıldı.

 

AGF ilimizdeki ziyaretleri sonrasında Yönetim kurulu toplantısını gerçekleştirdi.

Yönetim Kurulu Toplantısı’na; Akdeniz Gazeteciler Cemiyeti Genel Başkanı Mevlüt Yeni’nin başkanlığında Burdur Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Kürşat Tuncel’in ev sahipliğinde, AGF Genel Başkan Yardımcısı Adnan Taraşlı, Hatay Gazeteciler Cemiyet Başkanı Ahmet Yetişen, Kahramanmaraş Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Arslan Deveboynu, Osmaniye Cebelibereket Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ali Cihangir, Akdeniz Gazete Sahipleri Derneği Başkanı Ahmet Yenigün ve Isparta Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Şevket Karahan katıldı.

Toplantıda; AGF’nin daha etkin hale getirilmesi, Akdeniz’e bağlı illerdeki tüm gazetecileri kapsayacak iletişim ağının kurulması gibi kararlar alındı.

Toplantıya onur konuğu olarak katılan Alanya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Gaye Coşkun AGF’ye üye olma kararı alacaklarını belirtti.

AGF Yönetim Kurulu’nca, sosyal medya hesabından yapılan açıklamada;

“Burdur ilimizde bulunduğumuz süre içinde Federasyonumuz ve Burdur Gazeteciler Cemiyetimize yakın ilgi ve desteklerini esirgemeyen başta Burdur Valimiz Hasan Şıldak, Belediye Başkanımız Ali Orkun Ercengiz,   Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Adem Korkmaz olmak üzere herkese çok teşekkür ediyoruz.

Ayrıca bölge buluşması ve yönetim kurulu toplantısına onur konuğu olarak katılan Alanya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Gaye Coşkun ve yönetim kurulu üyeleri Zeliha Başar ve Ali Doğan’a nazik katılımları için çok teşekkür ediyoruz. 

Hiç şüphe yokki bu tür buluşmalar kolay organize edilmiyor. Bu manada kusursuz ev sahipliği için Burdur Gazeteciler Cemiyeti Başkanımız Kürşat Tuncel ve yönetim kuruluna, Genel Başkan Yardımcımız Adnan Taraşlı ve tüm Burdur medyasına şükranlarımızı sunuyoruz.

Saygılarımızla.” Dendi.

Mine Kaya

 

Ögeyi Oylayın
(0 oy)

Yorum yapın

No Internet Connection