Yakalanan FETÖ Firarisi Mehmet Hilal serbest bırakıldı

Fetö firarisi Mehmet Kaplan çıkarıldığı mahkemede serbest bırakıldı. Fetö firarisi Mehmet  Hilal 25 Temmuz 2016 günü Isparta’da yapılan FETÖ operasyonunda gözaltına alınmış ama  daha sonra nedense  serbest bırakılmıştı. Üstelik hakkında yurtdışı yasağıda konulmamıştı. Serbest bırakılan Mehmet Hilal’in, oğlu AK Parti Eski Gençlik Kolları Başkanı Enes Hilal ile birlikte yurt dışına kaçtığı haberleri basında yer aldı.

 

Fetö firarisi Mehmet Hilal yurt dışından ülkeye kaçak giriş yaparken yakalandı.

Burdur’da Ağır Cezada yargılanan Mehmet Hilal serbest bırakıldı. Fetö’cü olmakla suçlanan Mehmet Hilal’in itiriafco olduğu iddia edilmekte.Basında konuya ilişkin daha önce haberler yer almıştı;

Türkiye’nin ünlü gıda markalarından Köfteci Ramiz’in Enes Hilal’in işletmeciliğinde açılışı yapılmış ve Burdur Cumhuriyet Başsavcısı Sadi Doğan da dualarla yapılan açılış törenine katılmıştı. Açılış sonrası misafirlere Köfteci Ramiz’in eşsiz lezzetleri sunulmuştu.

Enes Hilal, AKP Burdur Gençlik Kolları Başkanı’ydı. 27 Şubat 2014 günü bir sosyal paylaşım sitesinden yaptığı açıklamada görevinden istifa ettiğini açıklamıştı. Babası Mehmet Hilal, Burdur’da Fethullah Gülen Cemaatine yakınlığıyla tanınıyordu. Hilal’in Cemaat-AKP kavgasından dolayı istifa ettiği söyleniyordu. Hilal, sadece gençlik kolları başkanlığından değil AKP’den de istifa etmişti

25 Temmuz 2016 günü Isparta’da yapılan FETÖ operasyonunda Mehmet Hilal gözaltına alındı, fakat daha sonra serbest bırakıldı. Hakkında yurtdışı yasağı konulmadı. Şimdi Mehmet Hilal ve oğlu Enes Hilal firarda. Yurtdışına kaçtıkları sanılıyor. Bu kişilere kaçma fırsatının kimler tarafından ve nasıl verildiği anlaşılamadı.

Burdur’da FETÖ’cüler bir bir kaçırılıyor

28.6.2017 13:13

HİKMET ÇİÇEK

Burdur’un yerel gazetelerinden Bomba 15, 2 Nisan 2016 günlü nüshasında “Burdur Türkiye’nin ünlü markalarından Köfteci Ramiz Plus’la tanıştı” haberini veriyordu. Türkiye’nin ünlü gıda markalarından Köfteci Ramiz’in Enes Hilal’in işletmeciliğinde açılışı yapılmış ve Burdur Cumhuriyet Başsavcısı Sadi Doğan da dualarla yapılan açılış törenine katılmıştı. Açılış sonrası misafirlere Köfteci Ramiz’in eşsiz lezzetleri sunulmuştu.

Enes Hilal, AKP Burdur Gençlik Kolları Başkanı’ydı. 27 Şubat 2014 günü bir sosyal paylaşım sitesinden yaptığı açıklamada görevinden istifa ettiğini açıklamıştı. Babası Mehmet Hilal, Burdur’da Fethullah Gülen Cemaatine yakınlığıyla tanınıyordu. Hilal’in Cemaat-AKP kavgasından dolayı istifa ettiği söyleniyordu. Hilal, sadece gençlik kolları başkanlığından değil AKP’den de istifa etmişti.

25 Temmuz 2016 günü Isparta’da yapılan FETÖ operasyonunda Mehmet Hilal gözaltına alındı, fakat daha sonra serbest bırakıldı. Hakkında yurtdışı yasağı konulmadı. Şimdi Mehmet Hilal ve oğlu Enes Hilal firarda. Yurtdışına kaçtıkları sanılıyor. Bu kişilere kaçma fırsatının kimler tarafından ve nasıl verildiği anlaşılamadı.

Aydınlık Gazetesi

FETÖCÜ Baba-oğul halen daha bulunamadı

Ispartalı İşadamı Mehmet Hilal 25 Temmuz 2016 günü Isparta’da yapılan FETÖ Operasyonunda gözaltına alındı. Fakat daha sonra serbest bırakıldı. Oğlu Enes Hilal’de FETÖ’den firarı olarak aranıyor. Yurtdışına kaçtıkları sanılıyor. Bu kişilere kaçma fırsatının kimler tarafından verildiği anlaşılamadı.

Oğlu Enes Hilal Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı’ydı. 27 Şubat 2014 günü bir sosyal paylaşım sitesinde yaptığı açıklamada görevinden istifa ettiğini açıklamıştı. Babası Mehmet Hilal, Burdur’da Fethullah Gülen Cemaati’ne yakınlığıyla tanınıyordu. Hilal’in Cemaat-AKP kavgasından dolayı istifa ettiği söyleniyordu. Hilal, sadece gençlik kolları başkanlığından değil AKP’den de istifa etmişti.

Ispartalı İşadamı Mehmet Hilal 25 Temmuz 2016 günü Isparta’da yapılan FETÖ operasyonunda gözaltına alındı. Fakat daha sonra serbest bırakıldı. Hakkında yurtdışı yasağı konulmadı. Şimdi Mehmet Hilal ve oğlu Enes Hilal firarda. Yurtdışına kaçtıkları sanılıyor. Bu kişilere kaçma fırsatının kimler tarafından ve nasıl verildiği anlaşılamadı.  

 

Ögeyi Oylayın
(0 oy)

Yorum yapın

No Internet Connection