CHP Merkez İlçe Örgütü İstanbul’da

CHP Merkez İlçe Örgütü Millet İttifakı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Ekrem İmamoğlu’na destek için İstanbul’a gitti.

CHP Merkez İlçe Başkanı Sıdıka Gül Oğuzkan yönetim kurulu üyeleriyle birlikte İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı İmamoğlu için çalışmalarına Ümraniye’de başladı. Merkez İlçe Örgütü ve Ekrem İmamoğlu gönüllüleri İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçim kampanyası için Ümraniye’de bir araya gelerek İmamoğlu’na 23 Haziran’da yapılacak seçimde İstanbul halkından destek vermelerini istediler.

Millet İttifakı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı İmamoğlu’na destek için İstanbul’a gittiklerini ifade eden CHP Merkez İlçe Başkanı Sıdıka Gül Oğuzkan;

“YSK’nın İstanbul kararı Türkiye demokrasi tarihine yargı darbesi olarak geçecektir. Biz inanıyoruz ki İstanbul halkı Ekrem İmamoğlu’nu tekrar seçecek ve demokrasinin gereği yerine getirilmiş olacak. CHP Merkez İlçe Örgütü olarak İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu için Ümraniye’de seçim çalışmalarımızı yürütüyoruz. İstanbul’da yaşayan Burdurlu vatandaşlarımızdan Ekrem İmamoğlu için destek istiyoruz. Asla yalnız yürümeyeceksin İmamoğlu.” dedi. 

Ögeyi Oylayın
(0 oy)

Yorum yapın

No Internet Connection