Belediyeden vatandaşa ucuz et

Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, vaatlerini bir bir yerine getiriyor. Burdur Belediyesi’nden konuya dair yapılan açıklamada, tanzim satış mağazası kurularak, halka ucuz ürün satılacağı, Burdur’un yerli ürünlerinin satışının yapılacağı mağazada, et ürünlerinin de yer alacağı belirtildi;

Açıklamada, Burdur Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı Mustafa Yıldız ve Yönetim Kurulu Üyelerinin Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz’i ziyaret ettiği ifade edildi.

Belediye Başkanlığı makamında gerçekleşen ziyarette, Başkan Ercengiz ve Başkan Yıldız halka ucuz et ulaştırabilmek amacıyla, Burdur Belediyesi tarafından oluşturulacak tanzim satış mağazalarında, kuzu eti satışının da başlayacağının müjdesini verdiler.

Burdur Belediyesi olarak üreticinin ve yetiştiricinin her zaman yanında olduklarını belirten Başkan Ercengiz, Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği ile ortak hareket ederek, halka ucuz et ulaştırmak için gerekli çalışmayı başlatacaklarının müjdesini verdi. Başkan Ercengiz, “Tanzim satış mağazası oluşturarak Burdur Halkı’yla ucuz eti buluşturacağız. Birliğimizden temin ettiğimiz kuzuların satışını yapacağız. Bunun yanında Burdur’un yerli ürünleri de mağazamızda yer alacak” diye konuştu.

Ögeyi Oylayın
(0 oy)

Yorum yapın

No Internet Connection