CHP Merkez İlçe Başkanı Oğuzkan; 100 yıldır aynı gemideyiz

CHP Merkez İlçe Örgütü 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nın 100. yıl etkinlikleri kutlamasında ‘’Her şey çok güzel olacak’’ tişörtleri ile güzel bir görüntü oluşturdu.

CHP Merkez İlçe Örgütü yöneticileri ve üyeleri, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nın 100. yıl etkinlikleri kapsamında hazırladıkları ‘’Her şey çok güzel olacak’’ tişörtleriyle çelenk sunma törenine katıldı. 

CHP Merkez İlçe Başkanı Sıdıka Oğuzkan gazetemize yaptığı açıklamada, ‘Her şey çok güzel’ sloganlı tişörtleriyle etkinliğe farkındalık katmak istediklerini belirterek;

“Bundan tam 100 yıl önce yola çıkarak Samsun’a demir atan Bandırma Vapuru Türk milletinin, kurtuluş ateşinin yakıldığının sembolüdür. Biz senin ölmeyecek fikirlerin ve o günkü taşıdığın aynı ruhla aynı gemide olmanın gururunu taşıyoruz Atam. Merkez İlçe Örgütü olarak 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’mız kutlu olsun. Her şey güzel olacak. YSK’nın İstanbul kararı Türkiye demokrasi tarihine yargı darbesi olarak geçecektir. Asla yalnız yürümeyeceksin İmamoğlu.” sözleriyle CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu’na Merkez İlçe Örgütü adına destek verdi.

Hatice Dursun

Ögeyi Oylayın
(0 oy)

Yorum yapın

No Internet Connection