Vali Şıldak; Devletimizin kapısı herkese açık

Köy ziyaretleri kapsamında Askeriye Köyünü ziyarette bulunan Vali Hasan Şıldak, vatandaşlarla buluşmasına dair açıklama yapıldı;

Cuma Namazını Askeriye Köyü Merkez Camiinde kılan Vali Hasan Şıldak’ın sonrasında vatandaşlarla bir araya geldiği, Köy Muhtarı Hasan Gedik ve köy sakinlerinin istek ve taleplerini dinleyen Vali Şıldak; “Her fırsatta vatandaşlarımızla buluşmaya, onların yanında olmaya gayret gösteriyoruz. Vatandaşlarımız ve Devlet bir arada çalışıyoruz.

Ziyaretlerimizin yanı sıra her hafta Salı günü Valilikte Vatandaşla Buluşma ve Muhtarlar Toplantısı yapıyoruz. Devletimizin kapısı herkese açık, sizleri dinlemek ve taleplerinize çözümler üretmek için biz bu görevlerdeyiz  dedi ve kapılarının her daim vatandaşlarımıza açık olduğunu hiç çekinmeden gelebileceklerini belirtti. 

Askeriyelilerle bir süre hasbihal ederek, taleplerini dinledikten sonra, Şehit Hazım Bey İlkokulu, Askeriye Ortaokulu ve Merkez Bölge Yatılı Kur’an Kursu’na ziyarette bulunan Vali Şıldak,  öğrenciler ve öğretmenler ile bir araya geldi.

Son olarak yapımı tamamlanmak üzere olan Kur’an Kursu binası inşaatında incelemelerde bulunarak yetkililerden bilgi aldıktan sonra Askeriye köyünden ayrıldı.

Ögeyi Oylayın
(0 oy)

Yorum yapın

No Internet Connection