Başkan Ercengiz’den çocuklara 23 Nisan armağanı

Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, her yıl olduğu gibi bu yıl da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı`nda küçükleri unutmadı. 

Burdur Belediyesi ve Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği’nin işbirliği ile 23 Nisan Çocuk Şenliği bu yıl yine bir çok etkinliklerle çocukları eğlendirecek.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda, çocukların neşeli bir bayram geçirmesi için Bu yıl Burdur’lu çocuklar,23 Nisan Salı günü Saat: 10.00’dan itibaren 17.00’a kadar Özgürlük ve Demokrasi Meydanı’nda (Şeker Meydanı)  düzenlenecek olan etkinliklerle unutamayacakları bir gün yaşayacaklar.  23 Nisan Geleneksel Çocuk Şenliği etkinlikleri kapsamında masal çadırı, şişme oyun grupları, palyaçolar, yüz boyama, akrobatlar, yarışmalar, gösteriler, masal kahramanları ile çocuklar doyasıya eğlenecekler.

Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında düzenlenecek olan etkinliklere tüm halkı davet ederek, “Tüm Büyük Burdur ailemizin küçük fertlerini ve ailelerini 23 Nisan Geleneksel Çocuk Şenliği`ne davet ediyorum. Gelin hep birlikte bu mutlu bayramı kutlayalım.“dedi.

Ögeyi Oylayın
(0 oy)

Yorum yapın

No Internet Connection