Belediye Başkanı Ercengiz; “Makam kapımızı açık tutuyoruz”

31 Mart Yerel Seçimlerinde Belediye Başkanlığını yeniden kazanan Ali Orkun Ercengiz’e mazbatasını aldığı günden itibaren vatandaşlar tarafından ziyaretler devam ediyor.

Makama gelerek, Başkan Ercengiz’i tebrik eden vatandaşlar, ziyaretlerde Başkan Ercengiz’e iyi dileklerini sunarak, görevinde başarılar diliyor.

Başkan Ercengiz’de ziyarete gelen vatandaşlara teşekkür ederek kendileri ile yakından ilgileniyor.

“BU SEVGİ, MEMLEKET SEVGİSİ, BURDUR SEVGİSİ” 

Makamına gelerek vatandaşların kendisini tebrik ve iyi dileklerini duymaktan mutluluk duyduğunu ifade eden Başkan Ercengiz, “ Vatandaşlarımızın, hemşerilerimizin bize yeniden teveccüh göstermesinin ardından makamımıza geçtik. Makam kapımızı açık tutuyoruz. Vatandaşlarımız sağ olsunlar, tebriklerini sunuyorlar. Gençlerimizle, yaşlılarımızla, engelli vatandaşlarımızla kucaklaşıyoruz. Çok güzel temennilerde buluyorlar ve bunları duymak bizi gururlandırıyor. Biz kentimizi seviyoruz, vatandaşlarımızı seviyoruz. Vatandaşlarımızın en iyi hizmetleri alabilmesi için sosyal belediyecilik anlayışı ile hareket ediyoruz. Sosyal belediyecilik demek, vatandaşıyla kucaklaşan, vatandaşını seven, sayan ve vatandaşlarının istekleri doğrultusunda hizmetler sunan bir yönetim anlayışını da barındırıyor. Tüm vatandaşlarımıza ziyaretlerinden dolayı şükranlarımı sunuyorum. İkinci dönemimizde de ilk seçildiğim gün olduğu gibi halkımızı kucaklayarak, Burdur’u birlikte yöneteceğiz” şeklinde konuştu.

 

Ögeyi Oylayın
(0 oy)

Yorum yapın

No Internet Connection