İlimizde 11. Polis Amca Satranç Şenliği Düzenlendi - 5.0 out of 5 based on 2 votes

İlimizde 11. Polis Amca Satranç Şenliği Düzenlendi

 

Polis Haftası etkinlikleri kapsamında, 11 yıldır gerçekleştirilen ve geleneksel hale getirilerek sürdürülen Polis Amca Satranç Şenliği tamamlandı.

Sporcuların tamamını okul öncesi öğrencilerinin oluşturduğu ve her yıl bu turnuva için merakla bekleyen minik sporcular madalyalarına kavuştu. 

Satranca yeni başlamış olan miniklerimizi satranç sporu ile tanıştırmak, yarışma heyecanını ve ödül sevincini kazandırmak amacını taşıyan bu güzel organizasyonda ev sahipliğini 11 yıldır İl Emniyet Müdürlüğü sürdürmektedir.

Burdur Emniyet Müdürlüğü, Burdur Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, Burdur İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Burdur Satranç İl Temsilciliğince organizasyonunca düzenlenen “Polis Amca Satranç Şenliği” 6 Nisan 2019 Cumartesi günü, Burdur Emniyet Müdürlüğü Polis Eğitim ve Dinlenme Tesislerinde yapılmıştır.

 Dört ve beş yaş grubu 150 sporcunun katılımıyla yapılan şenlikte minik sporcularımız sportmence yarıştı. Turnuva Direktörlüğünü Orhan Altın’ın ve milli hakem Şükrü Şener’in, başhakemliğini yaptığı turnuva sonunda tüm minik sporcularımıza katılım belgesi ve madalya verildi.

İl Emniyet Müdürü Arif Çankal’ın ilk hamlesiyle başlayan şenlik, ödül töreniyle sona ermiştir.

Ögeyi Oylayın
(2 oy)

Yorum yapın

No Internet Connection