Vodafone aboneleri şikayetçi; hatları çekmiyor!

Şehrimizdeki bazı Vodefone aboneleri yaklaşık 15-20 günden bu yana telefonlarını kullanamıyorlar. Çünkü bağlı oldukları Vodafone firmasınca kendilerine sağlanan hat çalışmıyor. Aboneler telefonla arama yapamıyorlar. Numaralarını arayanlarda kendilerine ulaşamıyorlar.

Özellikle Konak Mahallesi’nde konutları ve işyerleri bulunanlar telefonlarını kullanamıyorlar. Telefon hatlarını kullanamayan aboneler Wodefone bayilerine gidip şikayetlerini ilettiklerinde, bayi yetkilileri sorun hakkında bilgi bahibi olmadıklarını, sorunu gidermede kendilerinin yapabilecekleri bir şey olmadığını ileri sürüyorlar.

Vodafone Müşteri Hizmetleri’ni arayan abonelere; “Ben bu konuyla ilgili olarak bölgeyi inceleme sağladım. Bölgeye yakın olarak Burdur özellikle merkez kısmını kontrol ettiğimde 4 adet baz istasyonu var ve 4’üde şu anda kapalı durumda. 1 tanesi sökülecek. Muhtemelen arızalıdır. Ek olarak yan tarafında bir tane daha var. Oda çevre faktörlerinden ötürü kapalı. Muhtemelen halk karşı çıkmıştır ya da halkın itirazı konusunda kapalı. Genel olarak şu an baz istasyonları kapatılıyor. Muhtemelen yenileri yapılmış, bunlar aktif hale gelecek. Hiçbir baz istasyonu tekrar yapılmayacak diye sökülmüyor. Baz istasyonu ordan alınıyordur, yenisi yapılıyordur. Faturalı hat kapansa da, siz hattınızı çıkarıp köşeye koyun. O hatta yine her ay fatura yine çıkar.  Bir faturalı hat aldığınızda sözleşmeli olsun ya da olmasın o hattı sim kartı bir köşeyi bırakın fatura yine 30 günde bir işler.” Cevabı veriliyor.

Ögeyi Oylayın
(0 oy)

Yorum yapın

No Internet Connection