Ekip Burada

Ekip Burada çalışanları, 5 kişilik öğretmen kadrosuyla öğrencileri YKS’ye hazırlıyor.

15 Nisan’da başlayacak olan kursta matematik ve geometri dersleri verilecek. Salih Ünal Eğitim Eğitim Kurumları binasında yapılacak olan kurslar, 15-19 Nisan ve 5-19 Haziran tarihlerinde gerçekleştirilecek.

Maksimum 9 kişilik sınıflarda yapılacak olan kurslarda öğrenciler üniversite sınavına hazırlanacak. 6’şarlı gruplar halinde yapılacak olan matematik-geometri kurslarına tüm öğrenciler bekleniyor. 

Matematik Öğretmeni Nilay Yayla Ekip Burada kurslarıyla ilgili olarak gazetemize yaptığı açıklamada;

“Bizler 5 kişilik öğretmen kadromuzla öğrencileri üniversite sınavına hazırlıyoruz. 15-19 Nisan ve 5-19 Haziran tarihleri arasında yapacak olduğumuz matematik-geometri kurslarımıza bütün öğrencilerimizi bekliyoruz. Bizim bu kursu yapmamızdaki amaç öğrencilerin hiçbir şey için geç kalmadığını göstermek, kalan zamanın nasıl değerlendirilmesi konusunda bilgilendirmelerde bulunmaktır. Bu kursla biz , matematik ve geometri alanında öğrencileri sınava hazırlıyoruz. Sınıflardaki öğrenci sayımız en fazla 9 kişilik olacak. Ekip Burada çalışanları sayesinde öğrencilerin matematik ve geometri alanındaki eksiklikleri tamamlanacak. 15 Haziran’da yapılacak YKS sınavında şimdiden tüm öğrencilerimize başarılar diliyor, herkesi kursumuza bekliyoruz.”dedi.

Hatice Dursun

Ögeyi Oylayın
(0 oy)

Yorum yapın

No Internet Connection