Milletvekili Özçelik’e öğrencilerden ziyaret

AK Parti Milletvekili, TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Bayram Özçelik, İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi  öğrencilerini Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde ağırladı. 

Ankara’da bir dizi ziyaretler gerçekleştiren İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri ve beraberindeki öğretmenler, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde, Burdur Milletvekili, TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Bayram Özçelik’in misafiri oldular. 

Öğrencileri ve beraberindeki öğretmenleri mecliste ağırlayan Milletvekili Bayram Özçelik, misafirlerine 15 Temmuz hain darbe girişimi sırasında mecliste bombalanan bölümü gezdirerek, genel kurul çalışmaları ve Meclis hakkında bilgiler verdi. 

Milletvekili Bayram Özçelik, “Yarınlar sizindir, sizler geleceğimizin teminatısınız. Sizlere çok güveniyoruz, bu anlamda geleceğe dair güzel ve büyük hedefleriniz olmalı. Bunun içinde kendinizi iyi yetiştirmeli ve çok çalışmalısınız. Bunu yaparsanız mutlaka başarıyı yakalarsınız. Sizlere nazik ziyaretleriniz için teşekkür ediyorum. “ dedi. 

Ziyarette bulunan Burdur İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri ve beraberindeki öğretmenler Gazi Mecliste hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Ögeyi Oylayın
(0 oy)

Yorum yapın

No Internet Connection