Emek Mahallesi’nde Genç muhtar adayı

E

mek Mahallesi Muhtar Adayı Murat Özdilman, gençliği ve çalışkanlığı ile mahalle sakinlerinin beğenisini topluyor.

Seçimlere az bir süre kala gazetemizi ziyaret eden Emek Mahallesi Muhtar Adayı Murat Özdilman, mahalle sakinlerinin her türlü istek ve görüşlerini dinleyerek, gençliğinin verdiği enerji ve iş hayatının kazandırdığı tecrübe ile mahallenin adına gerekli olan çalışmaları yapacağını dile getirerek, “Mahallemin ihtiyacı olan oyun alanı, yürüyüş yolu, bisiklet yolu, park ve bahçe, Pazar yeri sorunu, sağlık ocağı gibi ihtiyaçları görüşerek, mahallemize en iyi şekilde hizmet vereceğime ve başaracağıma inanıyorum” dedi.

“Kazanırsam kazanırız” sloganıyla muhtarlar adayı olan Özdilman, “Sizlerin samimiyeti ve desteği ile doğup büyüdüğüm mahallemde, emeğe ‘Emek” verecek kişi olarak, 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde mahallemizin muhtar adaylığına ve sizlerin değerli oylarına talibim” dedi.

Aday Özdilman’ın aza adayları arasında İsmail Eren (esnaf), Nurullah Bülbül (esnaf), Levent Esen (işçi), Hamza Ali Batmaz (emekli), Kemal Akkan (emekli astsubay), Çetin Dilman (esnaf), Hakan Kandemir (Esnaf) ve Mesut Akman (Emekli astsubay) yer almakta.

Gazetemizi ziyaret ederek çalışmalarını bizlere aktaran Murat Özdilman’a, seçim çalışmalarında gazetemiz olarak başarılar dileriz.

(Süleyman Taraşlı)

 

Ögeyi Oylayın
(0 oy)

Yorum yapın