Toç Bir-Sen Burdur Şubesi’nde Genel Kurul heyecanı

Tarım Orman Çalışanları Birliği Sendikası (Toç Bir-Sen) Burdur Şubesi’nde Genel Kurul heyecanı yaşandı.

Toç Bir-Sen 30 nolu Isparta-Burdur Şubesine bağlı il temsilciliği olarak hizmet vermekteyken yeterli üye sayısını ulaşarak tek başına şube olma hakkı kazanan Toç Bir-Sen Burdur Şubesi’nin 9 Şubat 2019 tarihinde geniş katılımla 1. Olağan Genel Kurul Toplantısı gerçekleşti.

Nurcihan Velicangil Kültür merkezi’nde yapılan genel kurula, Toç Bir-Sen Toç Bir-Sen Genel Sekreteri Sabri Kızıkkaya, Genel Başkan Yardımcıları, Milletvekili Bayram Özçelik, Ak Parti İl Başkanı Volkan Mengi, Ak Parti il ve ilçe yönetim kurulu üyeleri, Belediye Başkan Adayı Deniz Kurt; Isparta, Afyon, Denizli, Muğla, Antalya Toç Bir-Sen şube başkanları ve yönetimleri, kurul müdürleri, Memur-Sen’e bağlı hizmet kolu başkanları, üyeler ve çok sayıda davetli katıldı.

Yapılan genel kurulda Kurucu Başkan Ömer Cebeci, Toç Bir-Sen 61 nolu Burdur Şubesi’nin Başkanı olarak seçildi. Başkan Cebeci’nin yönetiminde Şube Sekreteri Cengiz Özay, Şube Başkan Yardımcıları olarak Baki Türken, Emin Demir, Ali İnce, Gökhan Albarak, Mevlüt Özdemir yer alıyor.

Genel Kurulun açılış konuşmasını yapan Kurucu Başkan Ömer Cebeci, “İyi günde kötü günde, bir ve beraber olacağız siz kıymetli üyelerimizin destekleri olduğu sürece, bu birlikteliğimiz Allah’ın izni ile hep devam edecektir. Çünkü, biz büyük bir aileyiz, diyerek birlik ve beraberlik mesajı verirken, Burdur genelindeki toplam çalışanın %76’sını temsil etme yetkisine sahip olduklarını bu sorumluluğun ağır bir yük olduğunu bunun bilincinde olduklarını bunun için özveri ile çalışacaklarını belirterek 61 nolu Toç Bir-Sen Burdur Şubesinin vatana, millete, Toç Bir-Sen camiasına ve üyelerimize hayırlı olmasını temenni ederim” dedi.

 

Ögeyi Oylayın
(0 oy)

Yorum yapın

No Internet Connection