Ak Parti Kadın Kolları seçim çalışmalarına devam ediyor

31 Mart’ta yapılacak yerel seçimleri için AK Parti Kadın Kolları kapı kapı gezerek Belediye Başkan Adayı Deniz Kurt’a destek istiyor. Ak Parti yönetimi seçimlerin yaklaşmasıyla birlikte seçim çalışmalarına hız verdi. Ak Parti Kadın Kolları, mahallelerde kapı kapı dolaşarak Ak Parti Belediye Başkan Adayı Kurt için oy istedi.

Konuyla ilgili Ak Parti’den yapılan açıklama şu şekilde;

“Her gün mahalle mahalle, ev ev, kapı kapı dolaşıyoruz”

Çalışmalarının aralıksız devam ettiğini belirten İl Kadın Kolları Başkanı Serpil Ekinci;’’ Biz AK Parti İl Kadın Kolları Başkanlığı olarak her zaman sahalardayız. Teşkilatımız ile kapı kapı gezerek Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın selamını  iletip, Belediye Başkan Adayımız Deniz Kurt’a destek istiyoruz. Gittiğimiz her yerde vatandaşlarımızın samimiyeti ve teveccühüyle karşılanıyoruz. Gece gündüz demeden hep birlikte yerel seçimler için çalışacağız. 31 Mart seçimlerinden alnımızın akıyla çıkacağımıza inanıyoruz’’ dedi.

“Kadınsız bir siyaset eksikliktir’’

Kadınların çalışmalardaki önemine değinen İl Başkanı Volkan Mengi;’’ Kadın Kollarımız saha çalışmalarında bizler için büyük önem arz ediyor. Kadınsız bir siyaset, kadınsız bir demokrasi sadece kadınlar için değil bütün toplum için bir eksikliktir. Eğer ki sokakların, evlerin seslerini duyamasak bizler siyaset yapamayız. AK Parti Kadın Kollarımız sadece seçim süresinde değil her zaman sahadaki varlığıyla farkındalıklarını göstermiştir. Gecesini gündüzüne katıp kutlu AK davamız uğruna kapı kapı, sokak sokak gezen Kadın Kolları teşkilatıma teşekkür ediyorum’ ’dedi.

 

Ögeyi Oylayın
(0 oy)

Yorum yapın

No Internet Connection