CHP Kadın Kolları Başkanı Gezer; Açık ara farkla Başkan Ercengiz’le devam

CHP Kadın Kolları Başkanı Zinet Gezer CHP Kadın kolları üyeleri ile birlikte gazetemizi ziyaret ederek, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günümüz’ü kutladı.

 

Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz’inde yer aldığı ziyarette konuşan CHP Kadın Kolları Başkanı Gezer, günümüzde, bağımsız ve tarafsız basın anlayışının her zamankinden daha önemli olduğuna dikkat çekerek “ Ülkede bugün ekonomik alanla birlikte her alanda büyük sorunlar yaşanıyor. Yaşanan sorunların dile getirilmesi en fazla yazılı, görsel, sosyal medyaya düşen bir görev. Ancak ülkemizde basın, televizyonlar büyük ölçüde tek sesli bir hale getirildi, iktidarın güdümüne sokuldu. Az sayıdaki bağımsız basın ve medya organları canla başla görevlerini yapmaya çalışıyor. Yerel Basın böylesi bir ortamda daha bir önem arzediyor. 

Burdu’da da yerel seçimler öncesi ülkede yaşanan sıkıntılar yaşanmakta, ücretlilerin alım gücü sürekli azalmakta. Biz yerel seçim sürecini geniş katılımlı bir kadro ile yürütüyoruz. İşyerlerini, evleri, sivil toplum örgütlerini ziyaret ediyoruz. Önümüzdeki yerel seçim, yerel yöneticileri seçmenin ötesinde çok daha geniş bir anlam ifade ediyor. Şehir Merkezinde CHP üyeleri, CHP seçmenleri daha önceki yerel seçimlerde olduğu gibi dinamik, disiplinli bir yapı ile seçime hazırlanıyor. Amacımız seçime kadar şehrin bütün bölgelerine, ayırımsız bütün seçmenlere ulaşmak. Şimdilik gittigimiz her yerde Belediyemizin çalışmaları hakkında, Belediye Başkanımız Ali Orkun Ercengiz’in başkanlığı hakkında hep olumlu görüşler alıyoruz. Belediye hizmetletleri hakkındaki eleştiri ve öneriler olursa onları da dikkatle tesbit edip araştırıyoruz. Çalışma için yeterli zaman var. CHP Kadroları olarak bizler yeterli enerjiye, inanca, heyecana sahibiz. CHP belediyeciliği anlayışının, Başkanımız Ali Orkun Ercengizin çalışmalarının, şehirde olumlu karşılığının olduğunu herkes görüyor ve kabul ediyor. Burdur’un genel yapısı CHP belediyeciliği ile uyum sağlıyor. Umutluyuz ama rehavet içinde değiliz, olmayacağız. Hedefimiz yine açık ara farkla belediye başkanlığını kazanıp, Başkan Ercengizle yola devam edilmesini sağlamak.

Burdur Gazetesi mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyor, basının özgürce görev yapabileceği umutlu, mutlu günler diliyoruz” dedi.

Ögeyi Oylayın
(0 oy)

Yorum yapın

No Internet Connection