Vali Şıldak; 2019 yatırım yılı olacak

Vali Hasan Şıldak başkanlığında, İl Özel İdaresi tarafından İlçelerimizde yürütülen hizmetlerin ele alındığı koordinasyon toplantısına ilişkin açıklama yapıldı;

Toplantıda Vali Yardımcısı Ali Nazım Balcıoğlu, Kaymakamlar, İl Özel İdaresi Genel Sekreter Yardımcıları ve birim müdürleri hazır bulundu.

Vali Hasan Şıldak toplantının başında yaptığı konuşmada; 

İl Özel İdaremiz tarafından İlçelerimizde 2018 yılı içinde yürütülen hizmetler ve 2019 yılı yatırım programı kapsamında yapılacak çalışmaları değerlendireceklerini ifade etti.

İlçeler ve İl Özel İdaresinin koordinasyon içerisinde çalışacağının altını çizen Vali Şıldak, 2018 yılı yatırımları ve 2019 yatırım programını ayrıntılı olarak el alarak karşılıklı görüş alışverişi içerisinde yapılacak hizmetlerin en verimli şekilde sunulmasını sağlayacaklarını belirterek, bu doğrultuda gereken hassasiyetin gösterilmesi talimatını verdi.

Toplantının devamında Genel Sekreter Yardımcıları Salih Yüksel ve Asım Ertilav görev alanları kapsamında yürütülen çalışmalarla ilgili kapsamlı sunum yaptılar. Yapılan sunumlarda İl Özel İdaresi’nin 2018 yılında tamamlanan ve hala devam eden yatırımları ile 2019 hedefleri ve KÖYDES projeleri hakkında bilgi verildi.

Sunumlar sonrası bir değerlendirme yapan Vali Hasan Şıldak; 2019 yılının yatırım yılı olacağına vurgu yaparak İl Özel İdaresi ve KÖYDES yatırımları ile vatandaşlar en iyi şekilde hizmet götürmek için, uyum ve karşılıklı hoşgörü içerisinde bütün personel  ile elllerinden gelen gayreti ve çalışmayı yapacaklarını ifade etti.

 

Ögeyi Oylayın
(0 oy)

Yorum yapın

No Internet Connection