CHP Belediye Meclis adayı Gönülaçar gazetemizi ziyaret etti - 5.0 out of 5 based on 1 vote

CHP Belediye Meclis adayı Gönülaçar gazetemizi ziyaret etti

CHP  Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı Ayla Gönülaçar gazetemizi ziyaret etti.

Gazetemiz İnternet Editörü Süleyman Sırrı Taraşlı ile bir süre sohbet eden CHP Belediye Meclis Üyesi Ayla Gönülaçar, seçilmesi durumunda il ve ilçelere yapılacak olan hizmetler hakkında bilgi verdi.

Burdur’un huzuru ve refahı için çalışmaya gayret edeceğinin altını çizen CHP Belediye Meclis Üyesi Adayı Ayla Gönülaçar;

“Evli ve iki çocuk annesiyim. Adliyeden memur emeklisiyim. Partinin çeşitli yerlerinde farklı görevlerde yer aldım. Daha öncedende il yönetiminde il sekreterliği yaptım. CHP Belediyesi döneminde çok büyük yatırımlar ve hizmetler yapıldı. Bu hizmetlerin devamı için vatandaşlarımız da çok dikkatli oy kullanmalıdır. İnşallah Burdur’da ve tüm ilçelerimizde kazanan Burdur ve CHP olacaktır. Martın sonu bahar sloganıyla Burdur’umuza hizmet etmeye devam edeceğiz.” dedi. 

Gazetemiz İnternet Editörü Süleyman Sırrı Taraşlı, yerel seçimlerin Türkiye’ye ve Burdur’a hayırlar getirmesi temennisinde bulundu. 

İnsanların seçimlerden sonra tekrar birbirleriyle kucaklaşacağını vurgulayan Süleyman Taraşlı, 31 Mart yerel yönetimler seçiminin birlik, beraberlik ve huzur içerisinde geçmesi dileklerinde bulundu.

Ögeyi Oylayın
(1 Oylayın)

Yorum yapın

No Internet Connection