Başkan Ercengiz mahrukatcılar sitesinde

Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz’in, sabah kahvaltısında Mahrukatçılar sitesi esnaflarıyla bir araya gelerek, görüş ve taleplerini dinlemesine ilişkin açıklama yapıldı; 

Burdur Belediyesi’nin beş yıl içerisinde yaptığı yatırımlardan bahseden Başkan Ercengiz, Burdur Belediyesi olarak köklü bir tarihe sahip olduklarını ve bu tarihi yaşatan bir belediyeciliği ellerinden geldiğince koruyup, üzerine değer koymaya çalıştıklarını vurguladı.

Ülkemizde yaşanan ekonomik krizi değerlendiren Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, “Burada hepimiz esnafız ve bir iş yerinin çalışanıyız. Para ve sermaye olmazsa, hiçbir işletme yürümez. Bugün, içinden geçtiğimiz süreç Türkiye’nin ekonomik anlamda belki de son 20-30 yılda en zorlandığı dönemlerden bir tanesi. Esnaf arkadaşlarımızı ziyaret ediyorum,  gerçekten Burdur olarak kibar bir esnafa sahibiz. Kimse yüzünü asmıyor belki, herkes elimizi sıkıyor ama sorduğumuzda saat 11.00 olmuş, henüz siftahını yapamamış” şeklinde konuştu. 

Kahvaltı sonrasında Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Mahrukatçılar sitesi esnafına bere dağıtarak hatıra fotoğrafı çektirdi.

Ögeyi Oylayın
(0 oy)

Yorum yapın

No Internet Connection