Ak Parti Genel Başkan Vekili Kurtulmuş; Seçim Türkiye’nin istikametindeki kararlılığıda belirleyecek

 AK Parti Genel Başkan vekili Numan Kurtulmuş partilileriyle öğle yemeğinde bir araya geldi.

Ak Parti  İl Başkanlığı’nca, AK Parti Genel Başkan vekili Numan Kurtulmuş’un katılımıyla partide daha önce görev almış yöneticilere vefa yemeği düzenlendi.

Öğretmenevi restoranında düzenlenen vefa yemeğine AK Parti Genel Başkan vekili Numan Kurtulmuş, AK Parti İl Başkanı Volkan Mengi, Milletvekilleri Bayram Özçelik ve Yasin Uğur, AK Parti  Belediye Başkan Adayı Deniz Kurt, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Serpil Ekinci, AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Hasan Yağcı, AK Parti İlçe Belediye Başkan Adayları, AK Parti eski il başkanları, merkez ilçe başkanları, eski yönetim kurulu üyeleri ve halen görevde olan yönetim kurulu üyeleri katıldı. 

Öğle yemeğinin ardından AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi, AK Parti Genel Başkan vekili Numan Kurtulmuş’u Burdur’da ağırlamaktan büyük mutluluk duyduğunu söyledi. Eski il başkanları, merkez ilçe başkanları ve yönetim kurulu üyelerine gösterdikleri emek ve çabalar için teşekkür etti. 

Partililerine seslenen AK Parti Genel Başkan vekili Numan Kurtulmuş, 

“Bugün burada mükemmel bir aday tanıtım toplantısı yaptık. Ayrıca Deniz Bey başta olmak üzere bütün belediye başkan adaylarımız motive olmuş halde sahneye çıktılar. Anladığım ve gördüğüm kadarıyla Burdur’da inşallah bu sefer, burada Deniz Kurt kardeşimizi 31 Mart akşamı hem de erken saatlerde sonucu almış olarak Burdur Belediye Başkanı olarak göreceğiz, yine ilçelerimizdeki belediye başkan adaylarımızı da aynı şekilde Burdur halkının oylarıyla desteklediğini, Allah’ın izniyle belediye başkanı olarak göreceğiz, şimdiden hayırlı uğurlu olsun, tebrik ediyorum” dedi.

Ak Parti’nin eski yöneticileri onuruna düzenlenen yemekte konuşan Ak Parti Genel Başkan Vekili Kurtulmuş;

“Tüm partililerimizden kendileri belediye başkan adayı olmuşçasına çalışmalarını bekliyoruz çünkü bu mesele sadece bizim için yerel seçimlerde kimi belediye başkanı seçeceğimiz meselesi değil, Türkiye’nin güçlü ve büyük bir ülke olma istikametinde yoluna hangi kararlılıkla devam edeceğinin tespit edileceği bir seçimdir. Onun için bütün belediye başkan adayı arkadaşlarımızın, İl Genel Meclisi ve Belediye Meclisi üyesine aday adayı olacak arkadaşlarımız var, herkesin bayrak ve sorumluluk kendisindeymiş gibi gayretle çalışacaklarını ümit ediyorum. Hep beraber aynı şekilde teşkilat mensuplarımız, kadın kollarımız ve gençlik kollarımızda bu çalışmaları sürdürecekler ve inşallah nihayetinde başarıyla ulaşacağız ve Burdur’un çok güzel hizmetlere kavuşmasına vesile alacağız. 

Şimdi belediye başkan adaylıklarının tespitinden sonra bir sorumluluk daha var, o da meclis üyesi adaylıklarının tespitidir.  Hem belediye hem il genel meclisi adaylarında sizlerden istirhamımız şudur, Allah rızası için tanıdığımız, akrabamız, mahallelimiz, köylümüz herhangi bir şekilde kimseye ayrıcalık göstermeden, kimseye iltimas etmeden gerçekten partimizi, davamızı en iyi şekilde kim yada kimler temsil edecekse toplumda var alan farklılıkları kimler taşıyacaksa, kimin halkta karşılığı varsa, kimin güler yüzlü, kim gönül belediyeciliğinin bir neferi olarak, kim bu sürece katkıda bulunacaksa, lütfen o arkadaşlarımızı seçelim, bırakalım. 

Ayrıca kadın kollarımızdan da, gençlik kollarımızdan da yeterli sayıda insanları, isimleri, arkadaşlarımızı listelere görmek istiyoruz. Özellikle ilçelerimizde kadın kollarını temsil edecek çok değerli kardeşlerimiz var, siz onları biliyorsunuz, bunları en güzel şekilde milletin karşısına çıkarabilmemiz lazımdır.”dedi.

Ak Parti Genel Başkan Vekili Kurtulmuş, vefa yemeğinde il başkanları ve merkez ilçe başkanlarını tebrik ederek, plaket takdim etti.

Ögeyi Oylayın
(0 oy)

Yorum yapın

No Internet Connection