Vali Şıldak vatandaşları dinliyor

Vali Hasan Şıldak’ın vatandaşların talep ve isteklerini, şikâyet ve önerilerini doğrudan dinlemek amacıyla başlattığı “Vatandaşla Buluşma Toplantılarına” devam ettiği açıklandı; 

Her hafta Salı günü 10:00 – 12:00 saatleri arasında yapılan toplantılarda vatandaşlarımızla bire bir görüşen Vali Şıldak, bu hafta düzenlenen toplantıda 58 vatandaşın talep ve isteklerini dinledi.  

Toplantıların daha geniş kesimlerle görüşmek, talep ve sorunlarını bire bir dinleyerek, çözümler üretmek için vesile olduğu, birlik ruhunu pekiştirdiği ifade eden Vali Şıldak, toplantılara düzenli olarak devam edeceklerini ifade etti.

Kendisine iletilen isteklerle ilgili de, çözümü noktasında bütün birimlerin vatandaş memnuniyetini esas alan bir anlayışla gereken hassasiyeti göstereceğini, kurumlar nezdinde gereken takibin yapılacağını belirtti.

Vali Hasan Şıldak’la görüşen vatandaşlar, gösterdiği yakın ilgi ve alakası için, kendilerini dinlediği  için teşekkür ederek duydukları memnuniyeti ifade etti.

Toplantıda Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Ramazan Erdim, İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Hasan Taşdemir, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Murat Yarar  hazır bulundu.

Ögeyi Oylayın
(0 oy)

Yorum yapın

No Internet Connection