Başkan Ercengiz; Sosyal belediyecilikte vatandaşla buluşmalar önemli

Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz’in, Cumartesi günleri başlattığı Halk Günü yoğun katılımlarla devam ediyor. 

Her hafta Cumartesi günü 10:00-15:00 saatleri arasında başkanlık makamında devam eden Halk Günü’nde vatandaşlarla tek tek görüşerek, sıkıntı ve sorunlarını dinleyen Başkan Ercengiz’in 42 vatandaşla bire bir görüşerek taleplerini dinlediği açıklandı; 

Başkan Ercengiz konuya ilişkin açıklamasında;  “Hemşerilerimizle her fırsatta bir araya geliyoruz. Bir gün değil her gün vatandaşlarımızı birebir dinlemeye çalışıyor, gelen istek ve taleplerine göre ilgili birim müdürlerimle çözüm odaklı çalışıyoruz. Sosyal Belediyecilik faaliyetlerimizde en önemli çözüm noktası hemşerilerimizle olan birebir buluşmalarımız. Bundan dolayı bu Halk Günü bizim için çok önemli’’ dedi.

Halk Günü için Başkan Ercengiz ile görüşmeye gelen vatandaşlar, belediye çalışmalarından memnun olduklarını dile getirdiler. Başkan Ercengiz’in, Burdur’un çehresini değiştirdiğini ifade eden vatandaşlar, “Biz belediye başkanımıza güveniyoruz. Şehirde çok güzel çalışmalar yaptı. Özellikle mahallelerin sorunlarını çözüyor. Biz inanıyoruz gelecekte Burdur çok daha güzel olacak” diye duygularını dile getirdi.

 

Ögeyi Oylayın
(0 oy)

Yorum yapın