Lösemi Haftası bir farkındalık etkinliğidir

 İyi  Parti Bucak İlçe Teşkilatı, 2-8 Kasım Lösemi Haftası dolayısıyla  Lösemili Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfı(LÖSEV)’e maddi bağışta bulunarak, lösemili hastaların tedavi olması için bir katkı sağlamaya çalıştılar.

İyi Parti Bucak İlçe Başkanı Safa Sönmez’in, yönetim kurulu üyeleri Şerife Kaya, İbrahim Mutlu ve Birol Çelik ile birlikte banka şubesine giderek LÖSEV’e maddi bağışta bulunduğu açıklandı;

Konuyla ilgili olarak açıklamada bulunan Başkan Safa Sönmez, “Bilindiği gibi 2-8 Kasım tarihleri Lösemi haftası olarak ülkemizde yaşayan lösemili hastalarımız için toplumsal bir destek uyandırmak amacıyla kutlanmaktadır. Bizler de İyi Parti teşkilatı olarak bu anlamlı haftada hem lösemili çocuklarımızın yanında olduğumuzu hissettirmek hem de onlara gerçek manada yardım eden LÖSEV’e katkı sağlamak için bağışta bulunduk. Lösemi Haftası bir farkındalık etkinliğidir. Lösemi hastalığı tedavisi uzun süreçli ve tedavisi pahalı bir hastalıktır.  Biz İYİ Parti olarak, bu gün  bağış yaparak onlara destek oluyoruz. Aynı duyarlılığı diğer vatandaşlarımızdan da bekliyoruz.”dedi.

 

Ögeyi Oylayın
(0 oy)

Yorum yapın

No Internet Connection