Vali Şıldak yatırımları inceledi

Vali Hasan Şıldak, yapımı devam eden yatırımlardan Yarı Olimpik Yüzme Havuzu, Kapalı Spor Salonu, AFAD İl Müdürlüğü ve Afet Yönetim Merkezi hizmet binası ve Kızılay Anaokulu inşaatlarını yerinde inceledi.

Kamu yatırımlarını yakından takip eden Vali Hasan Şıldak, Pazar günü makamında kabul ettiği randevuların ardından bir dizi incelemelerde bulundu.

İlk olarak yapımı tamamlanma aşamasına gelen Yarı Olimpik Yüzme Havuzu’nda incelemelerde bulunan Valimiz, devamında Şeker Fabrikası içerisinden tahsis edilen araziye yapılan Kapalı Spor Salonu inşaatı çalışmalarının son durumunu yerinde gördü.

Vali Hasan Şıldak, incelemeleri sırasında Gençlik ve Spor İl Müdürü Orhan Kemerkaya ve yüklenici firma yetkililerinden bilgi aldı.

Yer tesliminin ardından yapımına başlanan AFAD İl Müdürlüğü ve Afet Yönetim Merkezi Hizmet Binası inşaatı çalışmalarını da yerinde inceleyen Vali Hasan Şıldak, MAKÜ kampüsü içerisinden tahsis edilen arazi üzerine yapılan AFAD hizmet binası ile ilgili İl Müdürü Yasin Tokgöz’den bilgi aldı.

Vali Şıldak  son olarak Türk Hava Kurumu Ortaokulu bahçesinde yapımına devam edilen Kızılay Anaokulu inşaatında incelemelerde bulundu. Devam eden çalışmaları yerinde gören Vali Şıldak , inşaatın son durumu ile ilgili yetkililerden bilgi aldı.

Ögeyi Oylayın
(0 oy)

Yorum yapın

No Internet Connection