Ülkü Ocakları’ndan “Ekmek Askıda’ kampanyası

Ülkü Ocakları Burdur Şubesi, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin, ekmek zammına gösterdiği tepkiye destek vermek amacıyla ‘Askıda Ekmek Kampanyası’ başlattı. ‘Bir Ekmek Kendimize, Bir Ekmek Askıda’ kampanyası ile biriktirilen ekmekler, ihtiyaç sahiplerine ulaşacak. Şevval Fırın’da başlatılan bu kampanyaya herkes davet edildi.  

Ülkü Ocakları Başkanı Ayhan Mete ‘Bir Ekmek Kendimize, Bir Ekmek Askıda’ kampanyasıyla ilgili basına yaptığı açıklamada;

“Aziz Türk milletinin hiçbir bir ferdinin bir lokma ekmeğe muhtaç olmaması, milletimizin arasında birlik, dayanışma kültürünün artırılması adına, komşusu açken, tok yatan bizden değildir anlayışı doğrultusunda, Liderimiz Sayın Dr. Devlet Bahçeli’nin talimatlarıyla ‘Askıda Ekmek Projesini’ il merkezinde ve tüm ilçelerde Ülkü Ocakları Burdur İl Başkanlığı olarak başlatıyoruz. Tüm vatandaşlarımızı, ekmek alırken bir ekmekte askıya bırakmaya davet ediyoruz.” deyip “Bir Ekmek Kendimize, Bir Ekmek Askıda” kampanyasına katkıda bulunan Şevval Ekmek Fırını’na teşekkür etti.

Hatice Dursun

Ögeyi Oylayın
(0 oy)

Yorum yapın