Öğrenciler başarılı bir yılı geride bıraktılar

09 Haz 2018
407 kez

Vali Hasan Şıldak, Türk Hava Kurumu Ortaokulu ve Altın Terim Solmaz İlkokulu’nda düzenlenen karne dağıtım törenlerine katılan veliler, öğrencilerin bu mutlu gününe ortak oldu. Karne almanın heyecanı içinde olan öğrencilerin, uzun bir tatile çıkmanın sevinciyle, mutluluktan gözlerinin içi gülüyordu. En az çoçukları kadar heyecanlı olan velilerde çocuklarının başarılarıyla gurur duydular.

İlk olarak Türk Hava Kurumu Ortaokulu’nda düzenlenen programda sınıfları dolaşarak öğrencilere karnelerini dağıtan Vali Hasan Şıldak,  2017-2018 Eğitim Öğretim yılının son gününde çocuklarımızı yaz tatiline uğurlamak için bir arada olduklarını belirterek, öğrencileri başarılı bir yılı geride bıraktıkları için gayretlerinden dolayı tebrik etti.

 Vali Şıldak, öğrencilerin mutlu, huzur dolu bir tatil geçirmeleri temennisiyle, tatil dönemini en iyi şekilde değerlendirerek, dinlenmiş hazır bir şeklide yeni eğitim öğretim yılına başlamalarını istedi.

 Tatil süresince dinlenmenin yanında bol bol kitap okumalarını tavsiye eden Vali Hasan Şıldak, özellikle bilgisayar ve telefondan uzak durmaları gerektiğini öğrenci ve velilerden bu konuda hassasiyet göstermelerini rica etti.

 Türk Hava Kurumu Ortaokulu’nun ardından, Altın Terim Solmaz İlkokulu’na geçen Vali Hasan Şıldak’ı, ana sınıfı öğrencileri  çiçeklerle karşıladı. Minik öğrencilerle beraber sınıflara geçen Vali Şıldak, ana sınıfı öğrencilerinin karnelerini velileri ile birlikte dağıttı. 

Vali Hasan Şıldak, karne alan tüm öğrencileri tebrik ederek kutladı. Çocuklarını bu mutlu gününde yalnız bırakmayan velilere de teşekkür etti. 

Öğrenciler karne almanını mutluluğu ve uzun bir tatilin sevinciyle okuldan ayrıldılar.

Ögeyi Oylayın
(0 oy)

Yorum yapın