Halk Plajı’nda yamaç paraşütü

08 Haz 2018
928 kez

Halk Plajı yamaç paraşütü yapan kişilerni gözde mekanı haline geldi. Burdurluların göl ve yeşille buluştuğu Halk Plajı yamaç paraşütü pilotların en gözde yerlerinden oldu. 

Yaz aylarına girdiğimiz güneşli ve güzel günlerde yamaç paraşütçüleri hem paraşütleriyle uçup hemde aileleriyle birlikte piknik yapabiliyor. Yeşilin ve gölün tadını doyasıya yaşayan paraşütçüler Halk Plajı’nın göl ve yeşille buluştuğu bu alanda yamaç paraşütçüleri dilediğince uçuş yapıp, aileleriyle birliktede keyifli saatler geçiriyorlar. Yamaç paraşütü uçurtan vatandaşlar, yeşilliğin ve mavinin buluştuğu gözde mekanlardan olan plajda dilediklerince eğlenebiliyorlar. Yamaç paraşütçüleri Burdur gölü kenarında tatil tadında birgün geçirebilme imkanı bulabiliyorlar. 

Yamaç paraşütü uçurtan 4 kişinin iniş yeri olarak Halk Plajı’nı kullandılar. Görkemli bir manzarada uçurttuğu paraşüt heyecanının ardından plajda hoşça vakit geçirdiler. Halk Plajı vatadaşların hem piknik yapabileceği, hoşça vakit geçirebileceği, paraşütleriyle iniş yapabileceği güzel bir mekan.

Hatice Dursun

 

Ögeyi Oylayın
(0 oy)

Yorum yapın