Yılın annesine Beko’dan ödül

Beko Bayii Osman Gök’ün, 14 yıldır geleneksel hale getirdiği, ‘Yılın Annesi Kim’ etkinliği çerçevesinde, Yılın Annesine ödül verildi. Yardım Sevenler Derneği Burdur Şubesi ve Beko Bayii Osman Gök’ün ortaklaşa belirledikleri Yılın Annesi Melahat Sarıca için, Beko Bayiisi önünde ödül töreni düzenlendi. Yılın annesi seçilen Melehat Sarıca’ya çamaşır kurutma makinesi hediye edildi.

Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz ‘Yılın Annesi’ için düzenlenen ödül  töreninde;

“Dünyanın en güzel duygusu olan annelerin anneler günü kutlu olsun. Her bir annenin evladı için saçını süpürrge ettiği, hayatını hiçe saydığı, olmazsa olmazım dediği evlatlarının geleceği için mücadele içerisinde Melahat Sarıca’da çok çaba sarf etmiş. Kendisini kutluyorum.” Dedi ve  başta şehit anneleri olmak üzere bütün annelerin anneler gününü kutladı. 

Yardım Sevenler Derneği Şube Başkanı Işık Berberoğlu, yılın annesini seçmenin gururunu yaşadıklarını vurgulayarak;

“Yılın annesi seçilen Melahat Sarıca 1992 yılında eşinden ayrılıp, 9 ve 5 yaşında olan iki çocuğunu çocuk ve yaşlı bakım hizmetlerinde çalışarak büyüttü. Çalışarak kendi ayakları üzerinde durmayı başarabilen ve çocuklarını başarılı bireyler olarak ülkesine, milletine kazandıran fedakarlık, emek timsali olan Melahat Sarıca’nın ve tüm annelerin anneler gününü kutluyoruz.” Dedi.

Beko Bayii Osman Gök yılın annesi için düzenlenen ödül törende;

“Geleneksel olarak devam eden ‘yılın annesi kim’ etkinliğinde yılın annesi seçilen Melahat Sarıca’nın ödülünü vermek için burada toplandık. Bu kampanyada bize destek veren Yardım Sevenler Derneği Şube Başkanı Işık Berberoğlu’na teşekkür ediyorum. Yılın annesi Melahat Sarıca’nın ve tüm annelerin anneler gününü kutluyorum.’dedi.

Hatice Dursun

 

Ögeyi Oylayın
(0 oy)

Yorum yapın