Aile ve Sosyal Politikalar’dan Anneler Günü kahvaltısı

Anneler Günü’nde şehit ve gazi anneleriyle birlikte koruyucu anneler, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünün organize ettiği kahvaltıda bir araya geldiler. Öğretmenevi’ndeki kahvaltıya Vali Vekili Ali Nazım Balcıoğlu, Garnizon Komutanı Hakan Tutucu ve Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Nadir Yağcı’da katıldı. Vali Vekili Balcıoğlu, kahvaltıya katılan annelerin tek tek Anneler Günü’nü kutladı.

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü, Öğretmenevi’nde Anneler Günü kahvaltısı düzenledi. Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Hasan Güven, kahvaltıya katılan şehit ve gazi annelerinin yanısıra koruyucu anneleri personeliyle birlikte kapıda karşıladı. Vali Vekili Ali Nazım Balcıoğlu, Garnizon Komutanı Hakan Tutucu, Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Nadir Yağcı ve daire müdürleri de anneleri yanlız bırakmayarak kahvaltıda yer aldılar.
Vali V. Balcıoğlu kahvaltıda yaptığı konuşmada, “Bugün Anneler Günü vesilesiyle burada olmaktan dolayı çok mutluyuz. Tüm Şehit ve Gazi Annelerimiz’in bizlere emanet olduğunun her zaman bilincindeyiz. Bu emanete sahip çıkmak hepimizin görevi ve minnet borcudur. Ben bu vesile ile tüm annelerimizin anneler gününü kutluyorum” dedi.
Bahtiyar Turan

Ögeyi Oylayın
(0 oy)

Yorum yapın