AK Parti aday adaylarını belirledi

A

K Parti’de Milletvekilliği Aday Adayı başvuru süreci tamamlandı. Başvuru süreci boyunca 27 ismin milletvekili milletvekilli adaylığına aday olduğu açıklandı. Başvurular ile ilgili değerlendirmede bulunan AK Parti İl Başkanı Volkan Mengi “Yaklaşık 9 gündür devam eden Milletvekili aday adaylık başvuru sürecimiz bugün itibariyle sona ermiştir. AK Partimize başvuruların başladığı günden bugüne Milletvekili olarak hizmet etmek isteyen 27 dava arkadaşımızın Aday Adaylık başvurularını aldık. Ülkemiz ve milletimiz için son derece önemli bir seçimin öncesinde partimize duyulan bu güven hepimizi mutlu etmiştir. Ülkemizin içerisinden geçtiği bu tarihi süreçte partimizin milletvekilliğine talip olan tüm aday adaylarımıza partimiz adına teşekkür ederim.” dedi.

AK Parti’de Milletvekilliği Aday Adayı başvuru süreci tamamlandı. Başvuru süreci boyunca 27 ismin milletvekili milletvekilli adaylığına aday olduğu açıklandı;

Başvurular ile ilgili değerlendirmede bulunan AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi “Yaklaşık 9 gündür devam eden Milletvekili aday adaylık başvuru sürecimiz bugün itibariyle sona ermiştir.  AK Partimize başvuruların başladığı günden bugüne Milletvekili olarak hizmet etmek isteyen 27 dava arkadaşımızın Aday Adaylık başvurularını aldık. Aday adaylığı sürecinde özellikle son günlerde ciddi bir taleple karşılaştık. Bu durum hem bizim, hem de partimiz adına oldukça güzel ve sevindirici bir durumdur. Partim açısından bakınca müracaat sayısı memnuniyet vericidir.  Ülkemiz ve milletimiz için son derece önemli bir seçimin öncesinde partimize duyulan bu güven hepimizi mutlu etmiştir. Ülkemizin içerisinden geçtiği bu tarihi süreçte partimizin milletvekilliğine talip olan tüm aday adaylarımıza partimiz adına teşekkür ederim.  ”dedi.

Milletvekili aday adayı olan isimlerin katılacağı teşkilat temayül yoklamasının 5 Mayıs 2018 Cumartesi günü yapılacağını ifade eden Başkan Mengi , “27. dönem milletvekilliği aday adaylarımız sahada çalışmalarını sürdürüyor. Aday adaylarımızın partimize göstermiş oldukları teveccühlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Temayül yoklamasında, il başkanı ve yönetim kurulu üyeleri, merkez ilçe başkanı  ve yönetim kurulu üyeleri, il gençlik ve kadın kolları başkanları ve yönetim kurulu üyeleri, il demokrasi hakem kurulu üyeleri, il disiplin kurulu üyeleri, parti üyeliği devam eden ve aday adayı olmayan eski il başkanları, ilçe başkan ve yönetim kurulu üyeleri, ilçe gençlik ve kadın kolları başkan ve yönetim kurulu üyeleri, parti il, ilçe ve belde belediye başkanları, il, ilçe ve belde belediye meclisi üyeleri, il genel meclisi üyeleri, belde başkanları ve yönetim kurulu üyeleri, belde gençlik ve kadın kolları başkanları, köy ve mahalle başkanları, parti üyesi, 22, 23, 24, 25 ve 26. dönem aday adayı olmayan milletvekillerinin teşkilat temayül yoklamasında oy kullanacak” dedi.

AK Parti 27. Dönem Burdur milletvekilliği için Genel Merkezimize ve İl Teşkilatımıza aday adayı başvuran isimler şöyledir.

MUSA ERDOĞAN, ATİLLA ATASEVEN, UĞUR ALTINDAL, BİLAL GÖKMEN, YASİN UĞUR, HASAN UYSAL, İSHAK GÖKSEL, EROL BOZKURT, MUSTAFA TAŞTEKİN, ÖMER ÜNLÜ, İBRAHİM SABRİ UÇAN, SÜLEYMAN FAKİ, İBRAHİM EKİCİ, FERHAT ŞAHİN, MUHAMMED ABDUSSELAM YAZICI, KADİR YAMAN, BAYRAM KARADEMİR, RAMAZAN ERSOY, MEHMET KAYA, ARİF ÇAKIR, TURAN ÖZÇELİK, OSMAN  KARAKAYA, MUSA BİLGİÇ, KAMİL ÖZCAN, BAYRAM ÖZÇELİK, RAMAZAN KASAP, YUNUS TAŞKESEN

Ögeyi Oylayın
(0 oy)

Yorum yapın