Vali Yılmaz Telekom Müdürü Gedik’i ziyaret etti

İl Telekom Müdürlüğüne ziyarette bulunan Vali Yılmaz, İl Telekom Müdürü Ahmet Ali Gedik’le bir süre görüşerek kurumun çalışmalarıyla ilgili bilgiler aldı.

Gedik Vali Yılmaz’a ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek, kurum olarak sundukları hizmetlerle ilgili kendisine bilgiler verdi.
Ziyaret sırasında Telekom Müdürlüğü hizmet binasını dolaşarak birimlerde çalışan personelle de kısa süre sohbet eden Vali Yılmaz, Müdür Gedik refakatinde telefon ve internet ağının bulunduğu Repertitör Salonunda da incelemelerde bulundu.
Gedik Repertitör Salonu incelemeleri sırasında Burdur’un telefon ve internet alt yapısı ile ilgili Vali Yılmaz’a bilgilendirdi. Burdur il merkezi Fiber alt yapısının % 60 seviyelerinde olduğu bilgisini paylaşan Gedik, 2018 yılı sonuna kadar yapılacak çalışmalarla birlikte il merkezinin tamamının fiber alt yapıya kavuşacağını ifade etti.
Vali Yılmaz’a İl Telekom Müdürlüğünü ziyaretinde Vali Yardımcısı Bahir Altunkaya, İl Emniyet Müdürü Arif Çankal ve İl AFAD Müdürü Yasin Tokgöz eşlik ettiler.

Ögeyi Oylayın
(0 oy)

Yorum yapın