BGC Yönetiminden Keyik’e tebrik ziyareti

Burdur Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Kürşat Tuncel ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri, Burdur Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığına 4. Kez seçilen Yusuf Keyik’i ziyaret edip, tebriklerini ilettiler.

1923’te kurulan Burdur Ticaret ve Sanayi Odasının, Cumhuriyetle yaşıt köklü bir kuruluş olduğunun altını çizen BGC Başkanı Kürşat Tuncel, Yusuf Keyik’i tebrik edip, geçen 15 yıl boyunca olduğu gibi bundan sonra da aynı uyum içerisinde çalışılacağına olan inancını vurguladı. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Keyik ise, 4. Kez başkan seçildiği genel kurulda karşısına aday çıkmamasının üzerinde önemli bir yük oluşturduğunu ve buna karşılık vermek için daha fazla çalışacaklarını iletti.
Burdur Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Kürşat Tuncel ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri Meral Öztürk, Mesut Madan, Bilal Karasakal ve Bahtiyar Turan’la birlikte, Burdur Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığına 4. Kez seçilen Yusuf Keyik’i ziyaret edip, tebriklerini ilettiler.
Yerel gündeme dair gelişmelerin paylaşılıp görüş alışverişlerinin yapıldığı ziyarette, yeniden BUTSO Başkanlığına seçilen Yusuf Keyik’i tebrik eden Burdur Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Kürşat Tuncel, “Burdur Gazeteciler Cemiyeti yönetimi olarak, ilimizdeki en güçlü sivil toplum örgütlerinden birisi olan Burdur Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığına 4. Kez seçilen Yusuf Keyik’i tebrik etmeye geldik. BUTSO, 1923’te kurulmuş, cumhuriyetle yaşıt ilimizdeki en köklü kurumlardan birisi ve Burdur’un gelişmesi için her dönem ön planda olan bir kurum. Yaklaşık 15 Yıldır, medya kuruluşları olarak Yusuf başkanla gayet verimli işbirliği içerisindeyiz.” dedi.
2. Organize Sanayi Bölgesi’nde önemli gelişmelerin olduğu yönünde alınan bilgilerin memnuniyet verici olduğunu vurgulayan Tuncel, “2. OSB’yle ilgili çok somut gelişmeler var. Burdur Gazeteciler Cemiyeti Yönetimine seçildiğimiz günden beri Burdur’un büyümesi ve gelişmesi, pastanın büyütüldükten sonra bölüşülmesini savunuyoruz. Bu konuda da yapılan çalışmalardan memnuniyet duyuyoruz, kendilerine de teşekkür ediyoruz.” sözleriyle, düşüncelerini paylaştı.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Yusuf Keyik ise, “1 Nisan’da seçimimizi yaptık ve 7 Nisan’da Yönetim kurulumuzu belirleyip görev dağılımını yaptık. 4. Dönem seçimimizi rakipsiz yapma fırsatı bulduk. Bu fırsatı veren başta seçmenlerimize ve bu şekilde sürmesine katkı sağlayan basın mensuplarına ve Burdur halkına teşekkür ediyorum. Bu bizim omuzlarımıza biraz daha fazla vebal yükledi. Bunun farkında olarak, Burdur’un gelişimi ve değişimi için tüm katkıları ortaya koyarak çalışmalarımızı devam ettireceğiz.” dedi.

Ögeyi Oylayın
(0 oy)

Yorum yapın