İnsuyu birliğinde seçim

Birlik Encümeni, Plan ve Bütçe Komisyonu Üyelerinin seçimi yapıldı. İnsuyu ve Çendik Turistik Tesisler Birliği Başkanlığı olağan Meclis toplantısı Vali Şerif Yılmaz Başkanlığında yapıldı.

 Toplantıya Birlik Başkanı Vali Yılmaz’ın yanı sıra Vali Yardımcısı Bahir Altunkaya, İl Genel Meclis Üyeleri Ali Evren, Osman Karakaya, Levent Tokmaker, Belediye Meclis Üyesi Şengül Tekin, Yarıköy Muhtarı Hasan Kapkın ve Çendik Köyü Muhtarı İsmet Vanlıoğlu’nun katıldığı açıklandı. Toplantıda ayrıca Burdur Kaymakam Adayı Osman Kural, Birlik Müdürü Bahattin Üzgaş ve birlik personeli yer aldı.
 Toplantı öncesi Birlik Müdürü Üzgaş, birlik çalışmalarına ilişkin Vali Yılmaz ve meclis üyelerine bilgi verdi.
 Gündemde yer alan maddelerin görüşülmesiyle devam eden toplantıda, Birlik Encümeni, Plan ve Bütçe Komisyonu Üyelerinin seçimi yapıldı. Birliğin 2017 yılı kesin hesapları ve faaliyet raporunun görüşülmesinin ardından, 2019 yılı yatırım ve çalışma programı görüşülerek Birlik Meclisi tarafından karara bağlanmasının ardından toplantı sona erdi.
Vali Yılmaz alınan kararların hayırlı olmasını diledi. Cenab-ı Hak hep birlikte hayırlı hizmetlerde bulunmayı nasip eder diyerek, Birlik Encümeni ve komisyon üyeliklerine seçilen Birlik Meclis Üyelerine yapacakları çalışmalarda başarılar diledi.

Ögeyi Oylayın
(0 oy)

Yorum yapın