Başkan Mengi'den Kadınlar Günü ziyareti

AK Parti Burdur İl Başkanlığı 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde kadınları unutmadı. Burdur Devlet Hastanesinde yatan hasta ve hasta yakınları ile kadın çalışanlara AK Parti İl Başkanı Volkan Mengi  tarafından karanfil takdim edildiği açıklandı;

AK Parti Burdur İl Başkanlığı 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde Burdur Devlet Hastanesinde yatan hasta odalarını gezerek, kadın hastalara, hasta yakınlarına ve çalışanlara karanfil takdim ederek, kadınlar gününü kutladılar. AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi kadınlar günü için yaptığı açıklamada “ Gerek ev hayatımızda gerekse iş hayatımızda çok önemli yere sahip olan kadınlarımızın her zaman baş tacı edilmesi gerekiyor, 8 Mart tarihi de bu önemi bir kez daha anlamamıza vesile oluyor.

AK Parti Burdur İl Başkanlığı Olarak bu özel günde olduğu gibi, her zaman  hastalarımızı ziyaret edip hem geçmiş olsun ziyareti yapıyor, hem de günlerini kutluyoruz. Bu vesile ile bir kez daha diyoruz ki kadınlara şiddetin son bulması temennisiyle tüm kadınlarımızın “Kadınlar Günü” kutlu olsun” dedi.

Başkan Mengi’ye ziyareti esnasında AK Parti Burdur Merkez İlçe Başkanı Murat Akbıyık, İl Kadın Kolları Başkanı Serpil Ekinci, İl, Merkez İlçe ve İl Kadın Kolları Yönetim Kurulu Üyeleri eşlik etti.

Ögeyi Oylayın
(0 oy)

Yorum yapın