Kadınlarımız emeğin simgesi başarının sembolü

8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde İYİ Parti Bucak İlçe Başkanı Safa Sönmez’in beraberinde partililer ile birlikte Bucak’ta kadınların özel gününü kutlamasına ilişkin açıklama yapıldı;

Kamu kurumlarında, Perşembe pazarında, mermer fabrikalarında,hastanelerde ve esnaf olarak çalışan kadınlara karanfil ve hediye dağıtan İYİ Parti Bucak İlçe Teşkilatı, kadınların önemini bir kez daha öne çıkardı.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla kadınların yanında olduklarını belirten İlçe Başkanı Safa Sönmez, “Genel Başkanımız Meral Akşener başta olmak üzere tüm kadınlarımızın kadınlar gününü kutluyoruz. İlçemizde bir çok sektörde kadınlarımız işgücü olarak hizmet veriyor. Bizde özellikle çalışan kadınlarımızı işyerlerinde,fabrikalarında, kamu kurumlarında, hastanelerde ziyaret ederek onların özel olduğunu hissettirmek istedik.Bizler kadının değerini en iyi anlayan ve onları her zaman her yerde bir adım önde olması için çaba gösteren bir partinin neferleriyiz.Umarım bundan sonra da kadınlarımız siyasette de daha aktif rol oynayacaklardır” diye konuştu.

Başkan Sönmez, “Tarihimizde, yaşamımızda ve İYİ parti hareketimizin içinde kadınlarımızın yeri bizler için apayrı bir önem taşımaktadır. Bugüne kadar Vatanımızın uğradığı işgaller karşısında evladını askere gönderip bu yolda bağrına taş basan; ama düşman karşısında yine de kendini her şeye siper eden fedakar kadınlarımız bu yönleri ve yetiştirdikleri evlatlarıyla sonsuz takdiri sonuna kadar hak etmektedirler. Kadınlarımız bugüne kadar yaptıklarıyla da emeğin simgesi ve başarının sembolü olmuşlardır. Yaşamın her alanında faaliyet gösteren kadınlarımız, önlerine çıkarılan tüm sorunlara ve engellemelere karşın her şeyin üstesinden gelmeyi başarmışlardır. Türk Milletinin bugünlere gelmesinde kadınlarımızın rolü şüphesiz ki son derece büyüktür” dedi.

Vatandaşlardan yoğun ilgi gören İYİ Parti Bucak İlçe Teşkilatı’na bu özel günde hatırlandıkları için kadınlar da teşekkür etti.

Ögeyi Oylayın
(0 oy)

Yorum yapın