Lisinia Tayvan’da önemli başarılara imza atacak

Dünya Expo Komiserleri Genel Sekreteri Şengül’den Vali Yılmaz’a Ziyaret

 Dünya Expo Komiserleri Genel Sekreteri Mücahit Şengül’ün  Vali Şerif Yılmaz’ı  ziyaret ettiği açıklanarak ziyaret hakkında bilgi verildi;

Dünya Expo Komiserleri Genel Sekreteri  Şengül’e ziyaretinde Lisinia Projesinin Kurucusu Veteriner Hekim Öztürk Sarıca ve Lisinia Koordinatörü Özgül Özçelik eşlik etti.

2018 yılı içerisinde Tayvan’da düzenlenecek Expo’ya davet alan Burdur Lisinia Bahçesi projesi, büyük bir yarışa girmiş ve çok sayıda dış mekanlar bahçesi arasından “Expo 2018 Taichung’a” katılmaya hak kazanmıştı.

Expo 2016 Antalya’da Genel Sekreter Yardımcısı olarak görev yapan Şengül, Lisinia gönüllüsü olarak Burdur Lisinia Bahçesinin Tayvan’da düzenlenecek Expo’ya katılım sürecinde önemli destekleri olmuştu. Bugün Sarıca ile birlikte Vali Yılmaz’ı makamında ziyaret eden Şengül süreçle ilgili kendisiyle bir süre görüştüler.

Şengül ve Sarıca’ya ziyaretleri dolayısıyla teşekkür eden Vali Yılmaz, Antalya’da düzenlenen Expo’da dikkatleri üzerine çekerek önemli bir başarıya imza atan Burdur Lisinia Bahçesinin Tayvan’da da hem Burdur’u hem de Ülkemizi layıkıyla temsil ederek önemli başarılara imza atacağına inandığını ifade etti. 

Bir süre Makamında görüştükleri Vali Yılmaz’la, 2018 yılı Ekim ayı içerisinde Tayvan’da ziyaretçilerini ağırlamaya başlayacak projenin detayları ile ilgili karşılıklı görüş alışverişinde bulunan Sarıca ve Şengül, gösterdiği yakın ilgi ve destekleri dolayısıyla kendisine teşekkür ettiler.

Ögeyi Oylayın
(0 oy)

Yorum yapın