İyi Parti yöneticileri gazeteleri ziyaret etti

İYİ Parti Bucak İlçe Başkanı Safa Sönmez, beraberinde Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte Bucak ilçesinde basın sektöründe faaliyet gösteren kurumları ziyaret ederek, çalışanlarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutladı.

İlçede faaliyet gösteren Kanal 15 TV, Hedef Gazetesi, Akca Gazete, Oğuzeli Gazetesi ve NNC Medya’yı ziyaret eden İYİ Parti Bucak İlçe Başkanı Safa Sönmez beraberinde Yönetim Kurulu üyeleri Mümin Kuzgun, Bayram Yöntemli ve Hatice Aydın ile birlikte, toplumun gözü, kulağı ve dili olduklarına dikkat çeken gazetecilere yaptıkları çalışmalardan dolayı teşekkür etti.

Başkan Sönmez, “İlçelerimizin sosyal, kültürel, ekonomik gelişmesi, kalkınması için yapılan çalışmaların kamuoyu ile paylaşılması haberdar edilmesi noktasında basınımızın katkısı büyük önem taşımaktadır. Dolayısıyla değerli basın mensubu arkadaşlarımız vatandaşlarımızla aramızda köprü görevi üstlenmekte, zor şartlar altında bu sorumluluğu yerine getirebilmek için fedakârca çalışmaktadırlar. Basın mensubu arkadaşlarımızı, bu kadar önemli bir görevi yerine getirdikleri için kutluyorum” ifadelerini kullandı.

Ziyaret dolayısıyla basın kuruluşlarında çiçek takdim eden Başkan Sönmez ve beraberindeki heyet, tüm medya çalışanlarına çalışmalarında kolaylıklar dileyerek ziyaretlerden ayrıldı.

 

Ögeyi Oylayın
(0 oy)

Yorum yapın