Esnaf Odası başkan adayı Muhammet Taşkın; Benim yönetimimde 717 üyeli esnaf odası ses getirecek

Aydın Emlak'ın sahibi Muhammet Taşkın Burdur Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığına aday oldu.

Gazetemizi ziyaret eden Muhammet Taşkın, gazeteleri ziyarek ederek adaylığını kamuoyuna duyurmaya çalıştığın, Burdur Esnaf Odası üyelerini tek tek dolaşarak adaylığın açıklayıp oy istediğini söyledi.
Ziyarette 25 yıl Üniversite ve PTT'de görev yaptığını, 6 yıla yakın, hediyelik eşya dükkanı işlettiği, 5 yıldır da emlakcılık yaptığı bilgisi veren Muhammet Taşkın "Benim 11 yıllık esnaflığımda beni kimse oda seçimlerine çağırmadı, bir yıl süresince sadece aidat ödemem ve tatil organizasyonuna katılmam konusunda mesaj aldım. Onun dışında derdin nedir diye soran olmadı. 200'e yakın oda üyesi esnafla görüştüm onlarda aynı şeyi söylüyor. Esnaf odası yönetimi yıllardır 100 üye ile irtibat kurmuş. Onlarla seçime gidilmiş. İşte ben bunu değiştirip odaya üye 717 kişiyi harekete geçirmek için aday oldum." Dedi
717 üyenin ailesiyle birlikte 4000'e yakın insan demek olacağına işaret eden, Muhammet Taşkın; Ben seçimler öncesi 717 kişiyi dolaşacağım. Ama seçimi kazandıktan sonrada bu 717 kişiyi dolaşıp ziyaret etmeye devam edeceğim. Dedi.
Odalar sivil toplum örgütleri. Birileri yönetime gelerek hizmet yapacak, sonra başkaları gelip onun yaptıklarının üzerine hizmet koyacak. Hedefimiz, Burdur Esnaf Odasını, 717 üye ve onların aileleriyle birlikte 3-4 bin kişi ile ses getirecek hale getirmek. Ocak ayı içinde yapılacak seçime bütün üyelerin katılması için ziyaretlerimi sürdürüyorum" Dedi.

Ögeyi Oylayın
(0 oy)

Yorum yapın