Yolsuzlukların üzerine gidilsin dedik Hükümet bizi dinlemedi

Saadet Partisi İl Başkanı Süleyman Arslan, beraberindeki heyetle  gazetemizi ziyaret ederek, gazete yönetimi ve çalışanlarını, 10 Aralık Pazar Günü yapılacak İl Kongresine  davet etti.

10 Aralık Pazar Günü saat 14.00’de yapılacak kongreye Genel Başkan Temel Karamollaoğlu’nun da katılacağı bilgisini verdi.

Ülkede zor günlerin yaşandığına değinen Saadet Partisi İl Başkanı Arslan, dış ve iç gelişmelerle birlikte ekonominin zora girdiğini belirterek, biz parti olarak hükümete gerekli uyarılarda bulunup “4 bakanla ilgili yolsuzluk iddialarının üzeri örtülmesin gerekli soruşturma yapılsın, bir ihmal yada yolsuzluk varsa gereği yapılsın” demiştik, dinlenmedi. Şimdi de Amerika bunu kullanarak Türkiyenin üzerine geliyor. Bunun ekonomiye yansımasıda olacak. Tabiki Amerika Türkiye’nin iyiliğini istemez. Ama hükümet bunu vaktinde zamanında görmedi. Biz ülke çıkarların savunarak Amerika’nın bu saldırısına karşı durmalıyız. Genel Başkanımız kongremizde ülke sorunları yanında ilimize dair sorunları da dile getirecektir, Burdur Gazetesi her zaman objektif habercilik anlayışı ile bizim açıklamalarımıza, etkinliklerimize gereği gibi yer verdi. Hepinizi kongremize bekliyorum.” dedi.

 

Ögeyi Oylayın
(0 oy)

Yorum yapın