Yılbaşı biletleri satışa çıktı

Türkiye’nin hayallerini süsleyen yılbaşı biletleri geçtiğimiz hafta Cuma’dan itibaren Burdur’da da satışa çıktı. Bu yıl büyük ikramiye 61 milyon TL olarak belirlendi.

Milli Piyango İdaresi tarafından yılbaşında yapılacak özel çekilişte büyük ikramiye 61 milyon TL olarak belirlendi. Birçok kişinin hayallerini süsleyen, Milli Piyangonun “Çıkmaz demeyin şansınızı deneyin” diyerek satışını sürdürdüğü biletler Burdur’da da satışa çıktı. Geçtiğimiz hafta Cuma gününden itibaren piyangocuların tezgahlarındaki yerini alan Yılbaşı Özel Biletleri, 31 Aralık 2017 gününe kadar satılmaya devam edecek. Çekilişte Büyük ikramiyenin yanısıra 1 tane 10 Milyon TL, 1 tane 5 Milyon TL, 1 tane 2 Milyon TL, 1 tane de 1 Milyon TL olmak üzere toplam 349 milyon 180 bin TL ikramiye dağıtılacak. Tam bilet 60, yarım bilet 30, çeyrek bilet de 15 TL den satılıyor.

Piyongocular, sahte bilet satışların konusunda vatandaşları uyarıp, bilmedikleri ve tanımatıkları kişilerden bilet almamalarını konusunda hatırlatmalarda bulundular.

Bahtiyar Turan

Ögeyi Oylayın
(0 oy)

Yorum yapın