Yeni Sanayi’ye kavşak üst geçit

Milletvekili Çevre Komisyonu Katip Üyesi, Güvenlik ve İstihbarat Komisyonu Üyesi Bayram Özçelik'in, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan'ı makamında ziyaret ettiği açıklandı;

Ziyarette Burdur İlinin 2018 yılı yatırım programına teklif edilen yatırımlarla ilgili değerlendirilmede bulunduklarını belirten Burdur Milletvekili Bayram Özçelik "Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanımız Ahmet Arslan'ı makamında ziyarette bulundum.
Bakanımızla Burdur'umuzdaki 2018 Yılı yatırım programına teklif ettiğimiz Karayolları üzerinde değerlendirmelerde bulunduk. Yapımı devam eden yollarımızın çalışmalarının arttırılarak, hızlandırılması, Burdur Küçük Sanayi önü, Antalya Çevre Yoluna,Şehiraltı çevre yoluna Geçiş ve şehir içine girişin trafiğini rahatlatacak yeni bir kavşak üst geçiş projesinin ve keşfine başlanılmasının başlanılmasının değerlendirilmesini yaptık. Bucak kavşak üst geçitlerinin zamanında süratli bitirilmesinden dolayı teşekkürlerimizi İlettik.Bucakta Kasım Ayı Sonunda Trafiğe Açılcak Olan Üst Geçitlerin Alt Kısımlarında da Yılbaşına doğru Çalışmalar Tamamlanacak Olup ; Sanayi ve Kahveler Kavşak Üst Geçitlerinin Halkımızın kullanımına açılmasından sonra bir törenle açılışının Bakanımızca Yapılmasını ve davetlerimizi ilettik. Burdur'umuza başka ulaşım konularında da imkanlar sağlanması konusunda görüşmelerde bulunduk." dedi.

Ögeyi Oylayın
(0 oy)

Yorum yapın